Kurzy angličtiny S garantovaným úspěchem

Připravujete se na certifikát nebo zkoušku z angličtiny?
Chcete pracovat v zahraničí nebo toužíte rozšířit vaše pracovní možnosti?

Učíme vlastní patentovanou metodou

Propojujeme živou výuku s online výukou, abyste se mohli učit anglicky 24h 7 dní v týdnu. Rozmluvíme vás tím, že studujete v malých skupinkách. Na jedné lekci jsou průměrně 2-3 studenti. Během studia poznáte lektory z celého světa, a tak budete rozumět mnoha přízvukům.

Propojujeme živou výuku s online výukou. Místo jednotlivých lekcí si kupujete výsledek.
Intenzivní kurzy angličtiny
Kurzy angličtiny učebna online kurzů

Garantujeme dosažení vašeho cíle

Sestavíme vám učební plán podle Vašich přání a cílů. Dostanete plnou podporu celého našeho týmu.

Čas lekcí si určujete podle sebe. Hodinu a den lekce můžete měnit zdarma.

Cena kurzu angličtiny

Místo jednotlivých lekcí si kupujete výsledek. Sestavíme s vámi učební plán na míru podle Vašich přání a potřeb. A zaručujeme vám, že jej dosáhnete. Při nepochopení látky vám darujeme lekci zdarma. Po dosažení zvolené úrovně můžete pokračovat zdarma do vyšší.

Více o ceně  Chci cenovou nabídku na míru 
Kurzy angličtiny výuková místnost
Kurzy angličtiny lektor James

V čem jsou naše kurzy angličtiny jiné?

Víme, že nejlépe se učíme nové věci v přátelské neformální atmosféře, ve které se všichni cítíme dobře. Proto děláme vše pro to, aby se vám tak ve Wall Street English studovalo. Na začátku s vámi stanovíme cíl, kterého chcete dosáhnout – chcete složit certifikát (FCECAECPEBECILEC i TOEFL)? Dorozumět se na dovolené? Toužíte po pracovním povýšení? Nebo se chcete přestěhovat do ciziny? vaše pokroky vám budeme každý týden ukazovat, abyste z nich měli radost a byli motivovaní pokračovat ve studiu dál. Vést k vašemu cíli vás budou zkušení lektoři z různých anglicky mluvících zemí. To abyste rozuměli mnoha anglickým přízvukům zároveň a nebyli omezovaní pouze jedním akcentem. Všichni naši lektoři jsou rodilí mluvčí a získali certifikát TEFL, který je opravňuje k výuce anglického jazyka po celém světě.

Chci si vyzkoušet výuku zdarma 
Ve skupinkách studují průměrně 2-3 osoby a cena kurzů angličtiny je nastavená na váš konkrétní cíl.

Šetříme váš čas i peníze

Je konec promeškaným lekcím a hodinám angličtiny ve velkých skupinkách. Čas kurzů si určujete podle sebe a lekce můžete zdarma zrušit. Ve skupinkách studují průměrně 2-3 osoby. Cena lekcí je nastavená na váš konkrétní cíl, kterého chcete v kurzech angličtiny dosáhnout (například složení certifikátu nebo dosažení úrovně A1, A2, B1, B2, C1 nebo C2). Platíte jen za to, co skutečně potřebujete, chcete a využíváte. Kupujete si úspěšné dosažení vašeho cíle místo jednotlivých lekcí.

Více o cenách jazykových kurzů 
Platíte jen za to, co skutečně potřebujete, chcete a využíváte. Kupujete si úspěšné dosažení vašeho cíle místo jednotlivých kurzů angličtiny.

Online kurzy angličtiny

Věříme v lidský a přátelský přístup a osobní setkání, ale také dobře víme, jak nesmírně mohou být nové technologie při studiu nápomocné. Proto jsme vytvořili vlastní online program, ve kterém můžete studovat 24hodin sedm dní v týdnu. Angličtina vám tak zaleze pod kůži daleko dříve, než kdybyste ji v čase mezi lekcemi naživo nevyužívali.

Více o online angličtině 

Vyžádejte si prezentaci kurzu angličtiny

Zanechte nám svůj kontakt a náš jazykový poradce se vám obratem ozve.

Děkujeme. Budeme vás brzy kontaktovat.

Vyzkoušejte si naší metodu zdarma

Přijďte si zkusit, jaké je být naším studentem a při té příležitosti si otestovat originální metodu Wall Street English® zdarma!

Více informací 

Otestujte si vaše znalosti

Náš online test trvá max. 5 minut a výsledek dostanete ihned na e-mail.

Více informací 

Naši lektoři

Ve Wall Street English učí pouze rodilí mluvčí s certifikátem TEFL, který je opravňuje k výuce anglického jazyka kdekoli na světě. Díky tomu, že každý z nich pochází z jiné anglicky mluvící země, získáte během studia angličtiny schopnost porozumět mnoha anglickým přízvukům.

  • Jerry 
  • Stephen 
  • Frank 
  • Dan 
  • Michael 
  • Brooke 
  • Emma 
  • Jessie 
  • Jen 

Napište nám

Velmi rádi vám poradíme a zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Děkujeme. Budeme vás brzy kontaktovat.

Kontakt

Na Příkopě 21, 11000 Praha 1

T: 224 210 950
info@wallstreetenglish.cz

Otevírací doba

Po - Čt: 8:00 - 20:00
Pá: 8:00 - 19:00
So: 9:00 - 16:00

© Wall Street English, světová jednička ve výuce angličtiny.