1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Kurzy angličtiny
  4. Chevron Forward
  5. Soukromé a částečně soukromé lekce angličtiny

Soukromé a částečně soukromé lekce angličtiny

Pro rychlý pokrok v angličtině jsou nejlepším řešením soukromé nebo polosoukromé lekce. Individuální s učitelem nebo ve velmi malé skupině můžete během několika týdnů sledovat zcela personalizované lekce a zdokonalit své dovednosti v oblastech, které si vyberete.

Soukromé lekce

45minutové soukromé lekce vyučují certifikovaní učitelé, kteří jsou rodilými mluvčími angličtiny. Tento typ lekce je ideální pro lidi, kteří chtějí dosáhnout konkrétního cíle. Můžete jej výhodně využít k přípravě na jazykovou zkoušku, ke zdokonalení svých dovedností před pobytem v zahraničí nebo ke zlepšení dovedností ve své profesionální činnosti. Tato výuka vám také umožňuje těžit z cvičení a online zdrojů, které vám pomohou zlepšit se mezi lekcemi. Třídy lze absolvovat každý den v době podle vašeho výběru.

Polosoukromé lekce

Podobně jako soukromé lekce vám semi-soukromé lekce dávají příležitost společně postupovat v angličtině. S přáteli, rodinou nebo dokonce jako pár v závislosti na vašich potřebách má tento formát tu výhodu, že usnadňuje konverzaci a umožňuje vám postupovat vpřed stejným tempem. Jedná se o zcela flexibilní nabídku: můžete si vybrat, jak uspořádat své lekce, prioritní body, které je třeba vidět, počet týdenních lekcí a jejich rozvrhy. Personalizované online kurzy lze rovněž absolvovat, pokud nemáte příležitost navštívit jedno z anglických center na Wall Street.

Výhody Wall Street English

Při dodržování těchto pokynů budete těžit z exkluzivní anglické metody poslechu a zkoušení ústní formou Wall Street English. Na rodilého mluvčího angličtiny můžete položit jakékoli dotazy podle vašeho výběru a je zajištěno pravidelné sledování vašeho pokroku. Školicí střediska WSE vám umožní ponořit se do 100% anglicky mluvícího a stimulujícího prostředí. Nabízené kurzy angličtiny jsou vhodné pro studenty všech úrovní, dospělé i studenty, kteří chtějí jít nad rámec programů vyučovaných ve škole. Učení angličtiny na Wall Street English je skvělý způsob, jak se připravit na uznávané jazykové testy, jako jsou cambridgeské zkoušky.