1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Poplatky za kurzy angličtiny

Poplatky za kurzy angličtiny

Investujte do zaručeného výsledku!

Zjistěte si svou osobní nezávaznou sazbu.

Ve Wall Street English se zavazujeme nabídnout vám kurz založený na vašich osobních cílech a výsledcích, nikoli na počtu lekcí nebo délce studia. Budeme vás podporovat, dokud nedosáhnete nebo nepřekročíte cílovou úroveň za uvedenou cenu.

Jak vypočítáme cenu vašeho kurzu angličtiny?

1. Analýza vaší úrovně

Náš konzultant určí vaši úroveň pomocí oficiálního testu založeného na evropské stupnici. Obdržíte vysvětlení a podrobné posouzení svých silných stránek a oblastí, které je třeba zlepšit.

2. Vaše cíle a dostupnost

Váš osobní poradce s vámi probere vaše cíle a motivace, abyste si mohli vybrat program výuky angličtiny, který bude nejlépe vyhovovat vašim představám a časovému rozvrhu: skupinové kurzy s lektorem, individuální soukromé lekce, intenzivní výuka, online kurzy - to vše jsou možnosti pro naše studenty. Ať už se chcete naučit anglicky z profesních důvodů, před cestou, před přihlášením se ke zkoušce z angličtiny nebo pro vlastní potěšení, budete moci využít výukový program šitý na míru, který vám umožní dosáhnout vašeho cíle bez ohledu na vaše omezení.

3. Plán školení a poplatky za kurzy angličtiny

Po zohlednění poskytnutých informací vám nabídneme pevnou cenu a individuální plán pokroku, který vám umožní týden po týdnu dosáhnout alespoň cílové jazykové úrovně ve stanoveném časovém rámci. Chcete se dozvědět více o kurzech angličtiny nabízených našimi organizacemi? Kontaktujte nás pro více informací!

4. Kompletní kurz angličtiny

Ať už se rozhodnete pro e-learning, nebo pro prezenční výuku, budete mít přístup k lekcím s našimi kvalifikovanými učiteli angličtiny (prostřednictvím videokonference nebo na místě v jednom z našich center angličtiny) a také k mnoha online cvičením a výukovým materiálům, které vám pomohou co nejefektivněji pokročit.

Maximální flexibilita

Naplánujte si lekce tak, aby vyhovovaly vašemu rozvrhu, tempu a cílům. Užívejte si svůj volný čas i nadále!

Opakování lekcí je zdarma

Učte se vlastním tempem v programu šitém na míru. Pokud potřebujete lekci zopakovat, můžete tak učinit zdarma.

Zaručené výsledky

Díky volnému opakování lekcí dosáhnete své cílové úrovně bez ohledu na to, jak plynule jazyk ovládáte.

Žádné ztracené lekce

Každý kurz, který je zrušen (z vaší iniciativi) nebo není potvrzen, je automaticky přesunut na jiný termín bez dodatečných nákladů!

Naučte se komunikovat

Mluvit více než 60 % času.

Certifikované školení

Akreditovaná centra pro získání certifikátů Cambridge a TOEFL.