1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Kurzy angličtiny

Kurzy angličtiny

Naše různé formáty jazykových kurz

Wall Street English nabízí ve svých různých školách různé kurzy angličtiny:

Díky metodě Wall Street English je výuka angličtiny dostupná pro každého. Ať už je vaše úroveň jakákoli, budete si moci vybrat kurz, který vám bude vyhovovat, a rychle tak pokročit. V malých skupinách nebo se soukromým učitelem, ve specializovaných centrech nebo na dálku - v kurzech angličtiny, které nabízíme, je ústnímu projevu věnována hlavní pozornost, aby bylo možné během několika týdnů dosáhnout viditelného pokroku. Ať už se snažíte získat jazykový certifikát, nebo zlepšit svou osobní či profesní úroveň, budete mít možnost pokročit v psané i mluvené angličtině.

Osvědčená metoda

Prvním krokem k rozvoji jazykových dovedností je získání sebedůvěry při mluvení. Školy Wall Street English používají jedinečnou metodu založenou na způsobu, jakým se rodilí mluvčí učí mluvit anglicky. Důraz je kladen na poslech a opakování, po kterém následuje pravidelný nácvik mluvení. Nabídka kurzů angličtiny se skládá z 65 % z nácviku mluvení a z 35 % z teoretických lekcí, které vám pomohou zlepšit gramatiku a slovní zásobu.

Všichni učitelé jsou rodilí mluvčí. Lekce probíhají v malých skupinách (méně než 5 osob) na podobné úrovni, aby se usnadnilo mluvení a konverzace. Pro zdokonalení této metody se doporučuje pravidelně procvičovat angličtinu. Kurzy angličtiny na Wall Street mají 97% úspěšnost.

Jazykové kurzy přístupné všem

Velkou předností této výukové techniky je, že je přístupná co největšímu počtu lidí. Pokud se obrátíte na jedno z výukových center Wall Street English, budete mít po celou dobu zajištěn doprovod. Nejprve vám bude zdarma proveden test, který určí vaši úroveň a pomůže vám vybrat program, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám:

  • Obohaťte své jazykové znalosti, abyste mohli v klidu cestovat do všech koutů světa. Naučte se novou slovní zásobu a získejte větší pohodlí při mluvení.
  • Zdokonalte se v obchodní angličtině, abyste se mohli zapojit do mezinárodní společnosti, vyhněte se gramatickým a konjugačním chybám, vyjadřujte se v obchodní angličtině a účastněte se jednání s kolegy z celého světa.
  • Certifikujte svou jazykovou úroveň získáním co nejlepšího skóre v jedné z oficiálních jazykových zkoušek, jako jsou cambridgeské, toefl, ielts certifikáty, abyste mohli studovat na mezinárodní škole nebo v zahraničí.

Můžete si vybrat kurz obecné angličtiny pro začátečníky nebo kurz pro pokročilé. Nabízíme také výuku profesní angličtiny (zaměřenou na obchod), intenzivní výuku, pomoc pro střední a vysoké školy nebo přípravu na ty nejznámější zkoušky (Cambridge, TOEFL, IELTS).

Kontaktujte nás

Jak kurzy fungují

U každého kurzu je zajištěna kontrola ze strany učitelů, konzultantů a celého učitelského týmu. Jejich odborné znalosti budou využity k zajištění rychlého pokroku ve všech oblastech: výslovnosti, slovní zásobě, porozumění a zvládnutí psané i mluvené angličtiny. Uděláme vše pro to, abyste dosáhli úrovně, kterou jste si stanovili. K dispozici jsou také online cvičení, která vám pomohou zlepšit angličtinu mimo hodinu.

Kurzy jsou doplněny online lekcemi s přehlednými a zábavnými videi, které vám pomohou zdokonalit váš přízvuk. K dispozici jsou také kvízy ke slovní zásobě a gramatice. Na konci každé lekce jsou navíc připraveny testy znalostí, které vám pomohou zjistit, jak jste pokročili. Díky malým pracovním skupinám budete moci velmi často procvičovat své ústní dovednosti a dosáhnout skutečného pokroku.

Specifika Wall Street Enghlish

Wall Street English nabízí mnoho možností pro studenty, kteří si chtějí zlepšit své jazykové dovednosti nebo se připravit na zkoušky. Kromě standardních kurzů jsou k dispozici i intenzivní kurzy, které vám pomohou složit zkoušku nebo zlepšit jazykové znalosti pro profesní účely. Pro motivované studenty, kteří chtějí rychle dosáhnout výrazného pokroku, jsou k dispozici soukromé nebo polosoukromé kurzy.

Budete moci navštěvovat kurz angličtiny podle vlastního výběru. Pokud se vám nabízený rozvrh nehodí, můžete se zúčastnit kurzů angličtiny online. Je to skvělý způsob, jak se učit z domova. Kontaktujte nás, abychom pro vás našli ten správný kurz.