Otestuje svou znalost angličtiny

Vítejte ve Wall Street English! Tento bezplatný test obsahuje 21 otázek trvá jen 5 minut. Výsledek vám zašleme e-mailem na konci testu.

Protože jste s námi ještě nekomunikovali, e-mail s výsledkem testu může skončit ve vaší SPAM složce. Jestliže neobdržíte výsledek během pár minut, zkontrolujte si svou složku s nevyžádanou poštou.

Wall Street English je jedinou jazykovou školou, jejíž osnovy jazykových kurzů jsou v souladu s Evropským referenčním rámcem (CEFR). Korelaci potvrdila studie Cambridge ESOL.


A1 – Survival (Začátečníci)

Toto je úvod do studia angličtiny. V jednotlivých lekcích získáte počáteční znalosti anglického jazyka a základní slovní zásobu. Po dokončení úrovně budete schopni základní komunikace.

A2 – Waystage (Mírně pokročilí)

Po ukončení výuky budete umět hovořit o jednoduchých tématech a běžných každodenních situacích. Naučíte se správně užívat minulý, přítomný a budoucí čas. Absolvováním získáte znalosti na úrovni Cambridgeské zkoušky KET (Key English Test).

B1 – Upper Waystage (Středně pokročilí)

Na této úrovni se dokážete bavit o složitějších tématech, jste schopni psát dopisy nebo jiné souvislé texty věnující se obecným tématům a umíte porozumět základním odbornějším textům. Při dokončení Upper Waystage dosahujete úrovně Cambridgeské zkoušky PET.

B2 – Threshold (Pokročilí)

Úroveň Threshold učí mluvit o obecných tématech na pokročilé úrovni a zapojit se do konverzace na poměrně širokou škálu témat. V závěru úrovně dosáhnete znalostí odpovídajících cambridgeské zkoušce FCE.

C1+ – Advanced English

Jako jeho absolventi budete moci bez obav odjet na konferenci nebo seminář ve svém oboru či zastupovat svou firmu a budete schopni neformální konverzace s rodilými mluvčími. Ani použití abstraktních výrazů vám při rozhovoru nebude činit potíže. V rámci Advanced English podstoupíte přípravné testy k řadě zkoušek (CAE, CPE, BEC, ICFE, IELTS, ILEC).