1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Testy a certifikace z angličtiny
  4. Chevron Forward
  5. Certifikát IELTS

Certifikát IELTS: vše o IELTS

Wall Street English nabízí přípravné kurzy na certifikát IELTS.

Chcete složit test IELTS, abyste prokázali své znalosti angličtiny pro práci v zahraničí, získali vízum nebo pokračovali ve studiu v Austrálii, Kanadě či jinde v zahraničí? IELTS vyžaduje dobrou přípravu, abyste dosáhli co nejlepšího skóre a potvrdili tak solidní znalost angličtiny. Wall Street English nabízí školení a specifické programy pro zkoušku z angličtiny přizpůsobené vašim potřebám.

Můžete si vybrat ze 2 typů přípravných kurzů IELTS, které jsou přizpůsobeny vašim potřebám:

Mezinárodní systém testování angličtiny

IELTS - International English Language Testing System - je jednou z nejrozšířenějších zkoušek z obecného anglického jazyka. Je celosvětově uznáván více než 10 000 organizacemi a školami v České republice, USA, Austrálii, Kanadě a mnoha evropských zemích. V roce 2019 se testu zúčastnilo více než 3 miliony lidí na celém světě.

Získání certifikátu vám pomůže žít, studovat a pracovat po celém světě. Přijímá ho více než 10 000 organizací ve 140 zemích, včetně vládních institucí, univerzit a pracovních agentur. Uchazeči si mohou vybrat buď akademickou specializaci (pro studium), nebo obecnou specializaci (pro práci nebo život v zahraničí). Mnohé univerzity nebo náboráři vás mohou požádat o předložení takového certifikátu nebo jiného certifikátu, který zaručuje vaši úroveň, jako je TOEIC nebo TOEFL, v závislosti na konkrétním případu.

Informace o nejbližších termínech zahájení přípravných kurzů IELTS, kontaktujte nás!

Zjistěte více o IELTS

Jak IELTS funguje?

Zkouška IELTS se skládá ve čtyřech samostatných kolech: Poslech, čtení, psaní a mluvení. První část testu, která trvá 30 minut, testuje porozumění angličtině. Druhá část testuje porozumění textu: musíte si přečíst texty na různá témata a poté odpovědět na otázku MCQ. Otázky se mohou týkat každodenního života, vzdělávání, společnosti atd. Tento test trvá 1 hodinu. Ve třetí části musíte napsat text v angličtině. Na to máte také jednu hodinu. Ve čtvrté části se testuje ústní projev v angličtině v délce 10 až 15 minut. Tato část probíhá za přítomnosti zkoušejícího: jedná se o krátký ústní pohovor.

Jak se skládá zkouška IELTS?

Za každý z testů poslechu, čtení, psaní a mluvení obdržíte bodové hodnocení. Výsledné skóre IELTS je průměrem těchto čtyř bodů. Výsledné skóre se pohybuje mezi 1 a 9 body, přičemž 1 je nejnižší a 9 nejvyšší. Toto skóre potvrzuje vaši úroveň znalosti anglického jazyka.

Pro získání co nejlepšího výsledku nabízí Wall Street English svým studentům specifický vzdělávací kurz. S Wall Street English můžete navštěvovat kurzy šité na míru rodilým mluvčím, kteří jsou specialisty na IELTS.

Chcete-li se dozvědět více, zaregistrovat se nebo složit zkoušku IELTS, kontaktujte nás!