1. Home
 2. Chevron Forward
 3. Kurzy angličtiny
 4. Chevron Forward
 5. Individuální lekce

Naše individuální kurzy angličtiny

Naše individuální kurzy jsou vhodné pro všechny úrovně, od začátečníků až po pokročilé.

Wall Street English nabízí individuální kurzy, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám lidí, kteří se chtějí efektivně naučit anglicky a zároveň plnit nezbytnosti každodenního života. Naším cílem je najít nejlepší typ kurzu pro Vaše cíle a časový rozvrh.

Již pomáháme mnoha lidem naučit se anglicky, aby se jim otevřely nové možnosti a dále se zlepšila jejich sociální integrace. Na námi pořádaných lekcích, jako jsou social cluby a workshopy, se můžete seznámit s lidmi, kteří jsou ve stejné situaci jako vy.

Naše kurzy:

Standardní kurz

Jedná se o kurz angličtiny s lektorem v malé skupině studentů stejné úrovně (maximálně 5 osob ve třídě), který probíhá v rozsahu jedné lekce týdně. Jedná se o nejčastější způsob výuky v centrech Wall Street English. Dává vám možnost dělat skutečné pokroky vlastním tempem, pracovat samostatně s online kurzy a aktivitami a konverzovat v angličtině mezi studenty. Při dodržování standardní výuky angličtiny metodou WSE můžete očekávat, že se v jazyce zdokonalíte přibližně za 9-12 měsíců.

Intenzivní kurzy

Intenzivní výuka představuje intenzivnější studijní program, který probíhá v rozsahu dvou lekcí týdně (s možností až tří nebo čtyř lekcí v závislosti na poptávce). Rodilí učitelé angličtiny vám pomohou dosáhnout rychlého pokroku. V průběhu šesti měsíců se v těchto skupinových kurzech a jejich online seminářích studenti připravují se zvýšeným důrazem na mluvení. Tento intenzivní program je ideální pro přípravu na jazykové zkoušky z angličtiny, jako jsou například cambridgeské zkoušky.

Zjistěte více o našich intenzivních kurzech angličtiny!

Soukromé a polosoukromé lekce

Tyto 45minutové individuální lekce s učitelem vám umožní připravit se v krátkém čase na konkrétní událost (např. cestu do zahraničí, zkoušky). Na soukromých lekcích se naučíte používat angličtinu různými způsoby, ať už pro obchodní účely, pro vstup do anglicky mluvící školy v zahraničí nebo pro zdokonalení běžné angličtiny. Tato nabídka je zcela individuální a umožňuje zvolit si počet týdenních lekcí a jejich rozvrh. Pokud si přejete sdílet lekci s kamarádem nebo kamarádkou, je možná i polosoukromá výuka v malých skupinách.

Online kurzy

Pokud se nemůžete dostavit do některého z existujících center, můžete se učit online. Učitelé jsou vám k dispozici, aby Vám pomohli s výukou angličtiny doma, na cestách nebo v kanceláři v době, která vám vyhovuje.

Metoda Wall Street English, uznávaná pro své vynikající výsledky, Vám umožní pokročit v angličtině bez ohledu na to, jaký vzorec si zvolíte. Je to nejlepší způsob, jak se naučit anglicky vlastním tempem, zlepšit své konverzační dovednosti a složit certifikovanou jazykovou zkoušku.

Další informace o našich online kurzech angličtiny

Vaše výhody s kurzy na Wall Street English

 • Vaše výhody s kurzy na Wall Street English:
 • Studovat můžete kdekoli chcete a svým vlastním tempem.
 • S naší metodou dosáhnete svých cílů rychleji.
 • Můžete se účastnit všech našich workshopů a společenských klubů.
 • Využíváte efektivní služby, které vás začlení do každodenního života.
 • Na seminářích si upevníte své komunikační dovednosti.
 • Pozorujete svůj pokrok.
 • Začínáte na své vlastní úrovni prostřednictvím rozřazovacího testu.
 • Můžete využít následné péče učitelů a konzultantů.