1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Prověřená a garantovaná metoda, kompletně online!

Prověřená a garantovaná metoda, kompletně online!

Již více než 40 let pomáhá studentům Wall Street English metoda dosáhnout jejich cíle v angličtině, a to rychle a s ušetřením času a peněz.

Tato metoda je nyní kompletně online! A díky naší snaze ulehčit studentům v jejich výuce vám nabízíme více flexibility a dostupnosti než kdy dříve!

S námi můžete pokračovat ve studiu s garancí úspěchu, z pohodlí vašeho domova či kanceláře kdykoliv si budete přát!

Výhody online studia:

Opravdová metoda s pokrokem:

Nejsme aplikací, kde se učíte sami nebo kde nemá kurz strukturu. Naše online lekce jsou navržené podle oceněné výukové metody, která pomohla milionům studentů po celém světě.

Obrovská dostupnost a flexibilita:

Nabízíme vám více než 300 lekcí týdně, takže máte zaručenou naprostou flexibilitu a možnost studovat tehdy, kdy se vám to hodí nejvíce.

Kvalifikovaní učitelé a konzultanti:

Naši učitelé jsou rodilí mluvčí a také jsou certifikovaní učitelé. Navíc je vám k dispozici tým jazykových konzultantů a tutorů, kteří vám pomohou dosáhnout vašeho cíle.

Začněte kdykoliv:

Naše kurzy začínají každý den, takže nemusíte čekat, než se dá dohromady skupinka či úplně skončit, protože se skupinka rozpadla.

Individualizované studium:

Studujte svým tempem s programem, který vám navrhneme na míru. Pokud si potřebujete nějakou lekci zopakovat, můžete tak učinit neomezeně.

Interaktivní a zábavné studium:

Naše interaktivní metoda váš udrží motivované a bude vás bavit. Navíc můžete využít konverzační hodiny, kde pouze mluvíte a pilujete tak svou plynulost.