1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Kurzy angličtiny pro firmy

Kurzy angličtiny pro firmy

V této složité době je velmi důležité, aby zaměstnavatelé i zaměstnanci zůstali motivovaní a nadále efektivně využívali svůj čas. Ačkoli se může zdát, že se okolnosti změnily, studium angličtiny zůstává klíčovým prvkem pro rozvoj nových obchodních příležitostí.

Různé dostupné kurzy

Kurzy angličtiny pro profesionály zohledňují individuální úroveň dovedností. Před vypracováním nejvhodnějšího školicího programu pro jednotlivé zaměstnance se provádí předběžné testování. Skupinové kurzy založené na výměně zkušeností a konverzaci umožňují snadný společný pokrok. V případě potřeby jsou k dispozici také soukromé nebo polosoukromé kurzy, které pomáhají dosáhnout konkrétních osobních cílů, například přípravy na zkoušky. Je třeba poznamenat, že kurzy mohou probíhat v rámci podniku, ve školicím středisku, prostřednictvím online platformy nebo přes Skype z domova.

Speciální kurzy Business English

Výuka obchodní angličtiny je příležitostí pro zaměstnance firmy. Ve spolupráci s Pearson The Global Education Company nabízejí školy Wall Street English program "Market Leader" pro profesionály.

Tyto kurzy využívají obchodní zdroje, jako jsou Financial Times, a poskytují efektivní výuku angličtiny pro pracovní prostředí.

V rámci koučinku angličtiny pro manažery lze absolvovat sezení pro vedoucí pracovníky. Specifické kurzy pro podnikatelskou sféru jsou snadno dostupné v rámci workshopu (8 hodin denně nebo půldenně) nebo individuálním způsobem (v kanceláři, ve středisku nebo na dálku).

Jedinečná a účinná metoda

Metoda Wall Street English je jedinečná. Vychází z technik, které používají rodilí mluvčí při učení mateřského jazyka. Je založena na poslechu a konverzaci, přičemž velký důraz je kladen na ústní angličtinu. Umožňuje tak rychlý pokrok i začátečníkům.

Výhody Wall Street English

S Wall Street English se mohou firmy spolehnout na jasné ceny a ověřené výsledky. V závislosti na úrovni, které chtějí vaši zaměstnanci dosáhnout, bude vypracována podrobná nabídka, která bude nejlépe vyhovovat jejich cílům. Tímto způsobem budete moci využít nejférovější cenu za jakýkoli program.

Výběrem Wall Street English, lídra na trhu jazykového vzdělávání, můžete svou společnost posunout na vyšší úroveň v oblasti jazykových znalostí. Tyto zkušenosti jsou nespornou výhodou při otevírání nových mezinárodních trhů.

Kontaktujte nás pro více informací