1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Kurzy angličtiny pro firmy
  4. Chevron Forward
  5. Profesionální koučování

Professional Coaching - výuka angličtiny pro profesionály

Řešení pro profesionály, kteří vědí, že se potřebují zdokonalit v angličtině, ale nemají čas nebo motivaci absolvovat standardní akademický program.

Tato metoda je nejoblíbenější mezi pracujícími profesionály a vedoucími pracovníky a je plně přizpůsobena jejich rozpočtu, časovým možnostem a cílům.

Není žádným tajemstvím, že se angličtina stala na pracovišti nejpoužívanějším jazykem. I když ji ve své firmě nepoužíváte denně, je pro vás značným přínosem, pokud přicházíte do kontaktu s novými klienty, zejména v mezinárodním měřítku. Proto nabízíme individuální coaching angličtiny, který vám pomůže zlepšit vaši angličtinu.

Jak to funguje?

  • Jazykový expert vám pomůže určit počet osobních koučovacích sezení, která potřebujete k dosažení svého studijního cíle.
  • Vy určíte svou dostupnost a my vám zarezervujeme lekci s vaším osobním lektorem.
  • Na naší digitální studijní platformě si připravíte co nejvíce lekcí podle svých časových možností (může to být i pouhá hodina týdně).
  • Během 60minutového sezení váš kouč upevní to, co jste si připravili, poradí vám s tím, co jste si připravit nestihli, a věnuje čas vašim specifickým požadavkům (například slovní zásobě, kterou potřebujete pro své pracoviště).
  • Máte přístup ke všem našim online zdrojům (jako jsou cvičení, videa, tipy atd.), stejně jako k social clubům (které jsou nepovinné, ale umožňují vám navázat kontakty a zároveň se učit).

Naše metoda "flipped blended learning" vám pomůže zvládnout angličtinu rychleji než kdykoli předtím, ale vyžaduje také určitý čas na přípravu, který mnoho profesionálů nemusí mít.

Profesionální koučovací řešení nabízí dokonale vyváženou kombinaci individuálního koučování a dynamického studia s využitím našich proslulých interaktivních nástrojů.

Zlepšení úrovně a dovedností v angličtině při zachování rovnováhy s vaším pracovním životem je možné díky naší jazykové výuce, která je přizpůsobena vašemu projektu a vašim potřebám. Jste připraveni začít? Neváhejte nám zavolat nebo nás kontaktujte prostřednictvím našeho online formuláře. Náš tým vám rád zodpoví vaše dotazy a promluví si s vámi, aby vám nabídly podporu, která nejlépe odpovídá vašim potřebám.