1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Franchising

Franchising s Wall Street English

Franchising s Wall Street English

S více než 50 lety zkušeností hledáme partnery / franšízanty v České republice.

Zajistíme úplné školení, marketingovou pomoc a prostředky k zahájení nebo převedení vaší jazykové školy tak, aby byla součástí přední světové sítě.

Zvláštní zájem v České republice.

Ideální počáteční data jsou září nebo leden. Vítejte v našem pilotním centru v Praha.

Zainteresovaným stranám se doporučuje kontaktovat pana Nicholase Galtose [email protected] s úvodní představou a dalšími informacemi.

Proč anglicky?

Odhaduje se, že lidé, kteří se učí angličtinu jako druhý jazyk, utratí na globálním trhu více než 50 miliard dolarů. Angličtina je bezpochyby mezinárodním obchodním jazykem. Lidé ze všech společenských vrstev vědí, že aby se dostali vpřed, musí se naučit anglicky.

Protože je angličtina tak široce přijímaná, často se jí říká „globální jazyk“. Ačkoliv angličtina není v mnoha zemích úředním jazykem, v současnosti se jako druhý jazyk vyučuje nejčastěji.

Díky univerzální povaze anglického jazyka v dnešní globální ekonomice bude počet lidí, kteří se chtějí naučit obchodní angličtinu, nadále růst. 2 miliony lidí si vybraly angličtinu ve Wall Street English, aby dosáhnuli svých cílů v angličtině - a nadále jsme jedním z nejlepších míst na světě, kde se lidé mohou anglicky naučit.

Wall Street English

Wall Street English je předním poskytovatelem výukových služeb v anglickém jazyce. Působíme ve 27 zemích prostřednictvím sítě 400 center, která v roce 2012 vygenerovala hrubý prodej přes 400 milionů USD. Wall Street English podporuje výuku a učení anglického jazyka po celém světě po celá desetiletí.

Franchising je zásadní pro naši filozofii. Lokální centra nabízejí vynikající flexibilitu, efektivitu a využívají blízkost místního trhu. V oblasti výuky obchodní angličtiny a angličtiny jako druhého jazyka je schopnost personalizace klíčová.