1. Home
 2. Chevron Forward
 3. Kurzy angličtiny
 4. Chevron Forward
 5. Intenzivní kurzy angličtiny

Intenzivní kurzy angličtiny

Hledáte rychlou metodu výuky angličtiny, abyste si osvojili jazyk v rekordním čase? Rychle se naučit anglicky je možné díky správné metodě, píli a pravidelnému procvičování několikrát týdně. Intenzivní kurzy angličtiny na Wall Street vám umožní zdokonalit se v angličtině během několika měsíců. Budete moci podniknout cestu svých snů, získat práci v anglicky mluvící zemi nebo prostě jen poznat nové lidi!

Rychlá výuka angličtiny

Ať už je vaše úroveň angličtiny jakákoli, intenzivní kurz angličtiny je dobrým způsobem, jak se v krátké době zlepšit. Intenzivní výukové programy Wall Street English v malých skupinách s maximálně 5 studenty vám dodají jistotu, že budete moci mluvit anglicky několikrát týdně. Díky 2 až 4 lekcím týdně s učitelem a naší exkluzivní metodě Fast Track English budete schopni dosáhnout cílů, které jste si stanovili (zkouška z angličtiny, příprava na certifikaci nebo jazykový výlet atd.). Lekce, cvičení a další online výukové nástroje jsou vám k dispozici 24 hodin denně: máte k dispozici všechny prostředky, abyste mohli postupovat svým vlastním tempem a dosáhnout zvládnutí anglického jazyka za 6 až 9 měsíců.

Metoda Wall Street English: rychlá metoda angličtiny

Výuka angličtiny s Wall Street English se zaměřuje na postup, který používají rodilí mluvčí. Základem metody WSE je poslech a mluvení. Posílením mluvních a poslechových dovedností získáte lepší porozumění jazyku a jeho gramatice, zlepšíte si výslovnost a přirozeně rozšíříte slovní zásobu. Po dosažení správné úrovně se váš pokrok prokáže složením uznávané zkoušky z angličtiny.

Naše škola

Naše škola, otevřená všem, včetně začátečníků, vám nabízí možnost naučit se jazyk rychle a za nejlepších podmínek podle vzorce, který vám vyhovuje. Den za dnem budete moci dělat pokroky a připravovat se na složení uznávaného jazykového certifikátu. Můžete si vybrat z různých typů kurzů, včetně standardních, soukromých, polosoukromých a firemních kurzů angličtiny.

Výhody intenzivního studia angličtiny

 • Využijte rychlou metodu výuky angličtiny Wall Street English a seriózní, mezinárodně uznávanou vzdělávací organizaci!
 • Práce v miniskupinách po 2 až 5 lidech.
 • Zlepšete si angličtinu v rekordním čase.
 • Využijte širokou škálu zdrojů, cvičení a lekcí, které jsou kdykoli dostupné z počítače nebo z naší aplikace pro tablety a chytré telefony.
 • Využijte kurzy angličtiny přizpůsobené vaší úrovni a cílům.
 • Učte se anglicky s rodilými mluvčími a procvičte si různé přízvuky jazyka.
 • Využijte podpory našich konzultantů po celou dobu intenzivního kurzu angličtiny.

Výhody rychlé výuky angličtiny

Abyste dosáhli ještě rychlejšího pokroku, doporučujeme vám několik dobrých návyků, které si můžete osvojit souběžně s intenzivním kurzem angličtiny:

 • Sledování anglických filmů a seriálů v programu VOST
 • Čtení v angličtině
 • Poslech rozhlasových pořadů nebo podcastů v angličtině
 • Zapište si nová slovíčka, která objevíte během kurzu.

Chcete-li se dozvědět více informací o Wall Street English a dostupných kurzech, kontaktujte nás.