1. Home
 2. Chevron Forward
 3. Testy a certifikace z angličtiny
 4. Chevron Forward
 5. Certificat d'anglais TOEFL

Certifikát TOEFL

Wall Street English nabízí přípravné kurzy na certifikát TOEFL iBT®.

Chcete se podrobit testu TOEFL, abyste prokázali své znalosti angličtiny? Dejte všechny šance na svou stranu, abyste získali co nejlepší skóre pro svou certifikaci. Wall Street English nabízí ve svých školách angličtiny přípravné a vzdělávací programy TOEFL přizpůsobené vašim potřebám: můžete si vybrat ze 2 typů přípravných kurzů TOEFL přizpůsobených vašim potřebám:

 • Skupinové přípravné kurzy
 • Soukromé přípravné kurzy

Test z angličtiny jako cizího jazyka (Internet-Based Test)

Test TOEFL iBT® měří vaši schopnost používat angličtinu a rozumět jí na univerzitní úrovni. Hodnotí se také, jak dobře umíte kombinovat poslech, mluvení, čtení a psaní při plnění akademických úkolů.

Mezinárodně uznávaný test TOEFL® iBT (Internet-Based Test) je jedním z nejoblíbenějších testů z anglického jazyka v České republice i v zahraničí pro vysoké školy. Pokud chcete studovat na mezinárodní univerzitě, test TOEFL vám umožní potvrdit vaši schopnost absolvovat kurzy ve 100 % anglicky mluvícím prostředí!

Zkouška TOEFL® je určena především pro osoby, které:

 • Chcete studovat na anglicky mluvící univerzitě.
 • Kandidáti na stipendia
 • Studují angličtinu a chtějí zhodnotit svůj pokrok
 • Žadatelé o vízum
 • Každý, kdo si chce ověřit svou úroveň angličtiny.

Příští termíny zahájení přípravných kurzů TOEFL:

Kontaktujte nás.

Další informace o zkoušce TOEFL:

Co je TOEFL? Soukromá organizace ETS (Education Testing Service) vytvořila různé mezinárodní zkoušky včetně TOEFL. Od svého vzniku je test ETS TOEFL nabízen v různých formátech, včetně papírové a počítačové verze. Od roku 2005 je novou verzí, která se kandidátům předkládá při oficiálním testu, internetový formát TOEFL iBT (Internet-Based Test), který se skládá ze čtyř částí. Odhaduje se, že test již podstoupilo více než 30 milionů lidí na celém světě.

Jak se TOEFL skóruje a jaký je maximální počet bodů? Test TOEFL je hodnocen 120 body, přičemž čtyři části (čtení, poslech, psaní, mluvení) jsou hodnoceny 30 body. Většina testu je založena na otázkách s výběrem odpovědi. Zatímco většina anglických univerzit požaduje skóre 88 bodů ze 120, maximální dosažitelný počet bodů je 120!

Kontaktujte nás!