Blog

Tipy pro studium a zapamatování anglické slovní zásoby.

Studium anglické slovní zásoby je důležité pro každého studenta jazyků a musí být hlavní součástí každého kurzu angličtiny, který chcete absolvovat. Jaké jsou dobré způsoby jak se učit a především si zapamatovat a používat anglickou slovní zásobu? Čtěte dále a získejte několik užitečných tipů!

Tipy pro úspěšný pracovní pohovor v angličtině

Pokud hledáte novou práci nebo si chcete zlepšit profesní situaci, je pravděpodobné, že budete muset absolvovat pohovor v angličtině. Ale jak to udělat? Jaký je klíč k úspěšnému pohovoru v angličtině?

Skvělá zpráva! Vaše anglická škola se znovu otevírá 14/06

S velkou radostí vám oznamujeme, že naše zcela NOVÉ a moderní výukové centrum se pro studenty a návštěvníky otevře v pondělí 14. června.

Podcasty pro výuku a zlepšení angličtiny

Podcasty jsou zpět! Toto poutavé a zábavné médium zaznamenalo v posledních letech prudký nárůst popularity a ukázalo se jako velmi efektivní způsob výuky jazyka. Zde jsou některé z důvodů, proč.

Další doporučené knihy v angličtině

Pokud sledujete náš účet na Facebooku, víte, že každý týden představujeme zdroje, jako jsou knihy, seriály nebo podcasty, které mohou studentům pomoci s procvičováním angličtiny. Zde je kompilace a krátké popisky nejlepších knih, které naši učitelé angličtiny za posledních pár týdnů doporučili

8 tipů, jak se při učení angličtiny online soustředit.

Všichni víme, jak je snadné nechat se rozptýlit, když se účastníme online lekcí. V okamžiku, kdy naše mysl nebo naše pozornost bloudí, se učení stává obtížným úkolem. Jak se tedy při studiu soustředit? Je to jen otázka lepší sebekontroly nebo je odpověď v kurzu, který navštěvujeme?

Nyní je ten správný čas učit se online.

Učení online je pohodlné (zejména za současných okolností) a nabízí vám kontrolu nad tím, kdy a kde studujete. Možná se vám ale nelíbí myšlenka učit se samostatně, pouze s počítačem, a bez společnosti dalších lidí, se kterými byste mohli komunikovat. Chcete kontakt s učiteli a studenty. Líbí se vám pomoc od učitele, který sleduje vaše pokroky nebo pocit, že někomu záleží na vašem zlepšení a chce vám pomoci, pokud narazíte na nějaké problémy. Existuje to online? Jak je to možné?

5 důvodů, proč se spousta lidí anglicky nenaučila ani ve 2020

Pokud máte v plánu už nějakou dobu naučit se anglicky, ale zároveň máte pocit, že vám jazyky nejdou, nebo že na to jednoduše nemáte čas, nebojte se, nejste sami. Během naší práce se studenty se snažíme pochopit, co jsou nejčastější důvody toho, že stále anglicky nemluví.

Jak se učit anglicky doma: naše doporučení

V rámci karanténních omezení, kdy člověk tráví více času doma, má ideální příležitost učit se cizímu jazyku online. Může tak učinit prostřednictvím různých volně přístupných online aplikací anebo využít našeho unikátního systému online výuky, podpořeného léty prověřenou metodikou s Wall Street English.