1. Home
 2. Chevron Forward
 3. Kurzy angličtiny

Kurzy angličtiny

Kurzy angličtiny ve Wall Street English se od jiných jazykových kurzů liší především v pojetí celé výuky. Zatím co v jiných školách se jede podle univerzální osnovy pro všechny, ve Wall Street English dbáme hlavně na individuální rozvoj, proto středobodem osnovy, podle které se budete učit, budete pouze vy, vaše schopnosti a schopnosti, které chcete získat.

Velikou výhodou studia ve Wall Street English je také výuková metoda, kterou ke vzdělávání studentů používáme a která se nám osvědčila na statisících úspěšných absolventů. Jde o kombinaci online interakce a studia pod vedením lektora.

Hlavní výhody studijní metody

 • Individuální přístup v malých třídách
  ve třídách je 2-5 studentů, díky tomu naši lektoři snáze rozumí individuálním potřebám všech a mají tak i větší prostor pro intenzivnější a efektivnější výuku.

 • Digitální učebnice
  Ke každému kurzu získáte přístup do naší aplikace, kde naleznete všechny potřebné materiály a sérii online přípravných cvičení, která vám pomužou zůstat v obraze i mimo hodiny. Digitální učebnice si po stažení můžete otevřít kdykoliv i bez internetu.

 • Online komunita
  Na intranetu také naleznete platformu podobnou facebooku, která vás propojí s ostatními žáky a lektory, takže zůstanete v kontaktu, kdykoliv budete potřebovat.

 • Tématická setkání
  Modelové situace nacvičené z hodin, jako je třeba objednání si jídla v restauraci, pravidelně přesouváme i do reálného prostředí. Tahle setkání jsou mezi studenty velmi oblíbená protože si naučenou látku vyzkouší poprvé v praxi.

 • Cíl si stanovíte sami
  To, co na konci kurzu budete umět, si na začátku určíte sami. Ať už chcete perfektně zvládat obchodní angličtinu, složit certifikát TOEFL, nebo si jen rozšířit slovní zásobu a ovládnout komunikaci, naši lektoři se vám budou vždy snažit vyjít maximálně vstříc.