Cambridge certifikáty pro profesionály


BEC – Business English Certificate

Cambridgeský certifikát BEC je zaměřen na obchodní angličtinu. Je vhodný pro zájemce starší 16ti let, kteří plánují budovat svou kariéru v oblasti obchodu, či se již v této oblasti pohybují. Přípravný kurz je dostupný v naší jazykové škole Wall Street English na Praze 1.

K dispozici jsou 3 úrovně:

BEC Preliminary

Čtení a psaní: 90 minut
Poslech: 40 minut
Mluvení: 12 minut

BEC Vantage

Čtení: 60 minut
Psaní: 45 minut
Poslech: 40 minut
Mluvení: 14 minut

BEC Higher

Čtení: 60 minut
Psaní: 70 minut
Poslech: 40 minut
Mluvení: 16 minut

Přípravné kurzy k certifikátům BEC

K daným zkouškám nabízíme individuální přípravné kurzy s odborně proškoleným lektorem. Příprava zahrnuje 6 až 12 hodin individuální výuky a samostudium. Přípravné kurzy k certifikátům BEC jsou dostupné v jazykové škole Wall Street English v Praze.

Pokud chcete více informací, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme vám ohledně přípravných kurzů ke zkouškám, termínu nebo zjistíme Vaši úroveň.


ICFE – INTERNATIONAL CERTIFICATE IN FINANCIAL ENGLISH

ICFE, International Certificate in Financial English, potvrzuje Vaši schopnost pracovat v mezinárodním prostředí oblasti financí, případně studovat vysokou školu se zaměřením na účetnictví a finance v anglickém jazyce. Tento certifikát se nachází mezi úrovní B2 a C1 dle Společného evropského referenčního rámce. Přípravný kurz ke zkoušce ICFE je dostupný v naší jazykové škole Wall Street English na Praze 1.

Pro koho je určena zkouška ICFE?

Tato zkouška je vhodná pro odborníky, účetní, specialisty v oblasti kontroly a reportingu, obchodníky, vedoucí pracovníky a experty v oblasti účetnictví a financí.

K tomuto certifikátu je dále doporučeno:

 • ovládat jistou úroveň obchodní angličtiny,
 • vykonávat profesi v oblasti financí a účetnictví.

Organizace testu

Zkouška ICFE se skládá ze čtyř samostatných částí: čtení, psaní, poslech a mluvení. Ve zkoušce jsou zahrnuta veškerá témata z oblastí, se kterými se příslušní odborníci běžně setkávají:
 • investice
 • účetní závěrka
 • pojištění
 • účetní software
 • odkupy…

K tomuto certifikátu nabízíme individuální přípravný kurz vedený odborně proškoleným lektorem. Tato metoda obvykle zahrnuje 6 – 12 hodin soukromé výuky a samostudium.

Pokud chcete více informací, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme vám ohledně přípravných kurzů ke zkouškám, termínu nebo zjistíme Vaši úroveň.


Přípravný kurz na ILEC certifikát

Komplexní přípravný kurz na ILEC cerftifikát trvá 48 hodin. Pro absolvování zkoušky ILEC je doporučená úroveň angličtiny v rozmezí B2 až C1.

Co čekat od přípravného kurzu?

Kurz zahrnuje nejen všechna témata požadovaná pro zkoušku, ale i všechny čtyři potřebné jazykové dovednosti, včetně právního psaní. Naše třídy jsou omezeny pouze na 6 studentů, což umožňuje vysokou úroveň učebních hodin. Instruktor má individuální učební přístup ke každému studentovi a poskytuje zpětnou vazbu po celou dobu trvání kurzu.

Pokud chcete více informací, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme vám ohledně přípravných kurzů ke zkouškám, termínech nebo zjistíme Vaši úroveň.


Naši lektoři

Ve Wall Street English učí pouze rodilí mluvčí s certifikátem TEFL, který je opravňuje k výuce anglického jazyka kdekoli na světě. Díky tomu, že každý z nich pochází z jiné anglicky mluvící země, získáte během studia angličtiny schopnost porozumět mnoha anglickým přízvukům.

 • Jerry 
 • Stephen 
 • Frank 
 • Dan 
 • Michael 
 • Brooke 
 • Emma 
 • Jessie 
 • Jen 

Kontaktujte nás

“Já nebo jeden z mých kolegů si s vámi rádi popovídáme o výsledku vašeho testu, naší unikatní výukové metodě či vašem studijním plánu. Neobávejte se, je to zcela nezávazné.”

Jana Blažková, jazykový konzultant
+420
Respektujeme Vaše soukromí. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

"Ve Wall Street English studuji angličtinu jeden rok. Jde o mimořádně kvalitní studia. Oceňuji zejména systém výuky, flexibilitu plánování hodin, rodilé mluvčí a velmi příjemné asistentky, které vždy pomohou s plánováním hodin. Systém výuky je unikátní, který nenajdete na jiných školách."

Marta Zusková, RE valuation

Děkujeme. Budeme vás brzy kontaktovat.

Kontakt

Na Příkopě 21, 11000 Praha 1

T: 224 210 950
info@wallstreetenglish.cz

Otevírací doba

Po - Čt: 8:00 - 20:00
Pá: 8:00 - 19:00
So: 9:00 - 14:00

© Wall Street English, světová jednička ve výuce angličtiny.