1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Učte se anglicky

Učte se anglicky: naše jazykové kurzy v Praze

Studium angličtiny je nezbytným krokem v životě každého, kdo chce cestovat, lépe porozumět okolnímu světu, podpořit svou kariéru nebo získat jazykový certifikát, aby prokázal svou jazykovou úroveň pro mezinárodní školu nebo společnost.

Metoda výuky angličtiny Wall Street English nabízí vynikající výsledky díky kvalitnímu vybavení a exkluzivní metodě, která klade velký důraz na ústní projev.

Ať už je vaše počáteční úroveň jakákoli, den po dni budete rychle postupovat a budete moci usilovat o uznávané univerzitní nebo profesní zkoušky, jako jsou TOEFL, IELTS nebo zkoušky Cambridge English.

Stále váháte, zda se k nám připojit a konečně si osvojit vysněnou úroveň angličtiny? Zde je představena navrhovaná metoda a obsah a fungování různých stávajících kurzů angličtiny.

Naše kurzy angličtiny přizpůsobené vašim potřebám

Nabídka kurzů angličtiny má několik podob:

  • Standardní kurzy angličtiny můžete absolvovat ve skupině 2 až 5 studentů. Prostřednictvím různých aktivit, diskusí a online výukových materiálů si procvičíte porozumění jazyku a své mluvní dovednosti.
  • K dispozici jsou také intenzivní kurzy podle metody Wall Street English, které umožňují dosáhnout velkého pokroku v krátké době. K dispozici jsou flexibilní rozvrhy, které vám usnadní práci.
  • Pro prohloubení určitých pojmů lze zvolit také soukromé (nebo polosoukromé) lekce. Je to dobrý způsob, jak se rychle zlepšit a zdokonalit své dovednosti ve vybraných oblastech. Pokud nemůžete dojít nebo přijet, většinu lekcí lze absolvovat online.

V závislosti na svém cíli si budete moci vybrat správnou výuku. Potřebujete obecné lekce nebo kurzy zaměřené spíše na podnikání? Chcete se cíleně připravit na test nebo zkoušku? S Wall Street English jsou mobilizovány ty nejefektivnější zdroje, které vám nabídnou ty nejlepší výsledky.

Chcete se naučit anglicky v klidu a zároveň pod dohledem? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat a domluvit se na kurzu angličtiny přizpůsobeném vašim potřebám.

Jakou metodou se učíte anglicky?

Metodika, kterou Wall Street English používá, spočívá v reprodukci výukových technik používaných pro rodný jazyk. Je třeba pozorně naslouchat, pak opakovat a vše procvičovat. Nejdříve je na řadě znalost hlásek a poté studium gramatiky. Tato metoda se ukázala jako velmi úspěšná, s 97 % pozitivních výsledků.

Lekce jsou vedeny čtyřmi různými způsoby:

  • Příprava na lekce angličtiny: před lekcí s učitelem musíte absolvovat a cvičení online prostřednictvím různých médií (online videa, texty a novinové články, audio soubory...). Tyto materiály vám umožní připravit se na každou lekci, zlepšit si výslovnost, obohatit slovní zásobu, seznámit se s britskými a americkými slovy, výrazy, přízvukem a gramatickými pravidly.
  • Encountery: každá online lekce je zakončena sérií cvičení, která vám učitel před encounterem, tj. kurzem angličtiny, opraví.
  • Konverzace: probíhají v malých skupinách po 2 až 5 studentech. Učitel každého povzbuzuje, aby mluvil, a opravuje váš přízvuk.
  • Workshopy: jedná se o doplňkové kurzy na tematická témata nebo kurzy nabízející přístup k určité oblasti (aktuální dění, gramatika, odborná angličtina atd.).

Zjistěte více o naší metodě výuky angličtiny

Kontaktujte nás

Proč se učit anglicky?

Angličtina je stále mezinárodním jazykem a je nezbytná, pokud cestujete do zahraničí. Pokud se chystáte v cizí zemi pobývat delší dobu, znalost angličtiny vám pomůže snadno komunikovat s většinou lidí.

Na profesní úrovni je silnou stránkou také výuka angličtiny. Dokázat výbornou úroveň angličtiny je nejlepší způsob, jak pracovat ve světě obchodu nebo absolvovat stáž v zahraničí.

Studenti, kteří chtějí nastoupit na univerzitu v anglicky mluvící zemi, budou muset prokázat svou schopnost porozumět angličtině.

Jste připraveni učit se anglicky? Začněte tím, že si uděláte bezplatný online test angličtiny a zjistíte, který kurz je pro vás nejlepší!