1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Učte se anglicky
  4. Chevron Forward
  5. Školení v angličtině

Školení v angličtině

Wall Street English nabízí exkluzivní způsob výuky, který vám dává možnost vybrat si kurzy angličtiny na míru vašim potřebám. V závislosti na vaší úrovni a cílech nebudete mít problém najít kurz, který vám umožní zlepšit vaše jazykové znalosti v krátkém čase.

Kurzy angličtiny pro každý profil

Ve střediscích Wall Street English je k dispozici široká škála kurzů s programy pro každého.

Kurzy pro děti a mládež

Školy WSE nabízejí vzdělávací programy pro děti i mládež. Jedná se o interaktivní lekce, jejichž cílem je dodat mladým lidem sebedůvěru. Existují tři programy, založené na objevování jazyka (5 až 10 let), upevňování školní angličtiny (11 až 14 let) a pokročilejší výuce (15 až 17 let), která je doporučena pro zájemce o studium na zahraniční univerzitě.

Kurzy pro dospělé v malých skupinách

Dospělí, kteří potřebují zlepšit své jazykové znalosti, zejména pro práci v zahraničí, mohou navštěvovat standardní lekce angličtiny. Písemná a mluvená angličtina je zdokonalována prostřednictvím online vzdělávacích programů a pravidelných konverzací v malých skupinách (maximálně 5 studentů).

Soukromá nebo polosoukromá výuka

Lekce jsou přizpůsobeny vašim potřebám. Můžete si vybrat polosoukromé lekce v malé skupině nebo soukromé lekce s učitelem. Obě možnosti vám mohou usnadnit mluvení a zlepšit vaše dovednosti v určitých oblastech.

Vzdělávání online

Ne vždy je možné jít na školení do školy. Na jazykový program však mohou navazovat online kurzy. Lekce si tak můžete užívat doma, v kanceláři nebo na cestách.

Výuka obecné nebo obchodní angličtiny

Lekce obecné angličtiny jsou vhodné pro každého, přičemž zvláštní důraz je kladen na mluvení. Z lekcí zaměřených na podnikání mohou těžit studenti i pracující. Obchodní angličtina je profesním přínosem a lze ji využít při vstupu na prestižní zahraniční univerzitu. Pro firmy jsou k dispozici specifické školicí programy.

Intenzivní kurzy angličtiny

Pokud chcete absolvovat pokročilejší výuku, jsou k dispozici intenzivní kurzy angličtiny. Metoda Wall Street English je pro tento typ školení ideální. Několik hodin týdně, v závislosti na vašich možnostech, vám pomůže rychle se zlepšit. Tyto programy jsou ideální, pokud se chystáte brzy odjet do zahraničí.

Přípravné kurzy na zkoušky

Školy WSE nabízejí přípravné kurzy na mezinárodně uznávané zkoušky z angličtiny, jako jsou TOEFL, IELTS a cambridgeské zkoušky. Každý kurz začíná bezplatným rozřazovacím testem, po kterém následuje individuální výuka nebo výuka v malých skupinách. Kurz trvá dvanáct týdnů a jeho cílem je zlepšit porozumění psanému i mluvenému textu, a to dvě hodiny týdně. Zahrnuje registraci ke zkoušce.