1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Testy a certifikace z angličtiny
  4. Chevron Forward
  5. Certifikát IELTS
  6. Chevron Forward
  7. Příprava na IELTS: školicí program

Příprava na IELTS: cvičný program

Příprava na IELTS: Jak získat dobrý výsledek?

Wall Street English Prague vám pomůže připravit se na zkoušku IELTS. International English Language Testing System je zkouška z angličtiny uznávaná na zahraničních univerzitách i v pracovním světě obecně. Správná příprava na zkoušku vám pomůže dosáhnout dobrého skóre IELTS.

Školící program IELTS

Příprava na IELTS s Wall Street English zahrnuje bezplatný test úrovně angličtiny. V závislosti na vašich výsledcích můžete absolvovat upravené kurzy v malých skupinách nebo soukromě. Součástí této přípravy jsou i formality spojené s registrací ke zkoušce.

Příprava na skupinový test IELTS

Přípravný program na skupinové testy IELTS trvá 12 týdnů. Týdně budete navštěvovat intenzivní dvouhodinové jazykové kurzy v malých skupinách po 4 až 10 studentech. Výuku povedou kvalifikovaní a certifikovaní učitelé, kteří jsou obeznámeni s požadavky IELTS. Díky motivační metodě s vynikající úspěšností budete moci v krátké době pokročit a připravit se na den zkoušky. Každá škola poskytuje veškeré učební materiály a kurzy mohou začít kdykoli během roku. Tento komplexní skupinový kurz vám pomůže zlepšit písemné a ústní dovednosti v rámci přípravy na zkoušky, naučit se hospodařit s časem, získat přístup ke kvalitním online výukovým zdrojům a ověřit si své znalosti pomocí vzorových cvičení.

Soukromé doučování IELTS

Soukromé přípravné kurzy nabízí také Wall Street English Prague. Pokud nemůžete navštěvovat lekce nebo dáváte přednost osobnějšímu přístupu, jsou k dispozici individuální programy s učitelem. Jedná se o velmi účinný způsob, jak pod vedením kvalifikovaného učitele dosáhnout rychlého pokroku. Budete se moci zaměřit na svá slabá místa a využít 45minutových lekcí, které jsou naplánovány podle vašich možností. Bezplatný předběžný test vám umožní posoudit vaše jazykové znalosti a určí počet lekcí, které potřebujete k dobré přípravě. Společenské aktivity a workshopy WSE budou rovněž k dispozici zdarma.

Certifikace IELTS

IELTS má čtyři samostatné části, a to poslech, čtení, psaní a mluvení. První část je věnována porozumění mluvené angličtině a je hodnocena pomocí 40 otázek MCQ, které trvají celkem 30 minut. Druhá část má podobu kvízu na různé úryvky textů, který budete řešit 60 minut. Ve třetí části budete muset napsat text na zadané téma v angličtině, opět na 60 minut. Čtvrtá a závěrečná část testu prověří váš ústní projev v angličtině v délce 10 až 15 minut.

Za každou část získá uchazeč známku. Průměr těchto čtyř bodů v rozmezí 1 až 9 je výsledným skóre, které určí vaši úroveň angličtiny. IELTS je sice obtížný, ale pro ty, kteří chtějí studovat nebo pracovat v zahraničí, je velmi užitečný. Dosažení pokročilého skóre v testu vám může otevřít mnoho dveří.

Chcete-li výrazně zvýšit své šance na úspěch, zvolte si specifické školení IELTS ve školících centrech Wall Street English. Kontaktujte nás a získejte plnou podporu při přípravě na zkoušku.