1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Testy a certifikace z angličtiny
  4. Chevron Forward
  5. Certificat d'anglais TOEFL
  6. Chevron Forward
  7. Příprava na TOEFL: Školící program

Příprava na TOEFL: Školící program

Příprava na TOEFL

Pro potvrzení vaší úrovně angličtiny je nutné složit uznávanou jazykovou zkoušku, například TOEFL (Test of English as a Foreign Language). Wall Street English vám nabízí možnost připravit se na tuto certifikaci a zvýšit své šance na získání vynikajícího výsledku.

Školící program TOEFL

Příprava na TOEFL zahrnuje úvodní rozřazovací test, který je zcela zdarma a který zhodnotí vaše znalosti. Poté budete mít možnost navštěvovat kurzy v malé skupině nebo individuálně s certifikovaným učitelem. Součástí je registrace ke zkoušce, takže se k ní můžete přihlásit, jakmile dokončíte přípravu.

Skupinová příprava na TOEFL

Skupinové přípravné kurzy probíhají po dobu 12 týdnů. Během tohoto období vám kvalifikovaný učitel, který je sám absolventem, předá všechny klíče k lepšímu zvládnutí různých testů TOEFL. Jádrem tohoto kurzu je čtení i mluvení, abyste si osvojili co nejúplnější přístup ke zkoušce. Důležitou roli hraje také písemná produkce.

Wall Street English vám poskytuje nejlepší možné podmínky pro práci. Každá škola poskytuje studentům veškeré učební materiály používané v přípravných kurzech. Výuka probíhá v malých skupinách po 4 až 10 studentech dvě hodiny týdně. Budete se tak moci pohodlně vyjadřovat a budete mít dostatek času na pochopení a osvojení si jednotlivých pojmů. Tyto výukové lekce jsou k dispozici v různých obdobích roku.

Příprava na TOEFL se soukromým učitelem

V závislosti na vašich očekáváních a možnostech se můžete rozhodnout pro soukromé doučování. Tyto soukromé lekce mohou začít kdykoli během roku. Kvalifikovaný učitel vám poskytne lekce přizpůsobené testům TOEFL. Předtím vám bude poskytnut bezplatný zkušební test, který vám pomůže zjistit, v čem se musíte zlepšit a kolik hodin výuky byste měli zvážit.

Soukromé přípravné lekce Wall Street English jsou individuální. 45minutové lekce, naplánované na dny a časy, které si sami zvolíte, vám umožní zaměřit se na oblasti, které potřebujete zlepšit. Kromě toho můžete využít i společenské aktivity a workshopy nabízené ve střediscích WSE a pokračovat tak ve svém pokroku.

Certifikace TOEFL

Zkouška TOEFL je měřítkem pro znalost angličtiny na akademické půdě. Ve skutečnosti je to zkouška, kterou si vybírají anglicky mluvící školy a univerzity po celém světě. Studenti, kteří chtějí pokračovat ve studiu ve Velké Británii, Kanadě nebo Spojených státech, by se měli na zkoušku dobře připravit. Kromě přístupu k anglicky mluvící univerzitní komunitě umožňuje tento certifikát studentům žádat o některá stipendia nebo získat víza v různých zemích.

Test je rozdělen do čtyř částí: Reading, listening, speaking a writing. Cílem je prověřit úplnou znalost anglického jazyka, a to jak písemnou, tak ústní formou. TOEFL se hodnotí maximálním počtem 120 bodů. Pokročilá úroveň se získává z 88 bodů. Zkouška TOEFL je známá jako obtížná zkouška a vyžaduje intenzivní přípravu, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku.

Dodržováním specifické přípravy maximalizujete své šance na získání vysokého skóre u zkoušky TOEFL. Chcete-li tuto certifikaci složit za co nejlepších podmínek, nečekejte déle a kontaktujte Wall Street English, který vás krok za krokem podpoří v přípravě.