1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Testy a certifikace z angličtiny
  4. Chevron Forward
  5. Certificat d'anglais TOEFL
  6. Chevron Forward
  7. ETS TOEFL

Princip a fungování ETS TOEFL

Zkouška ETS TOEFL je nejpoužívanější zkouškou z angličtiny na světě. Tato zkouška je pro studenty často nezbytnou podmínkou pro vstup na anglicky mluvící univerzitu. Proto je důležité pochopit, jak funguje, a dodržovat konkrétní přípravu na nabízené testy.

Co je to zkouška ETS TOEFL?

ETS TOEFL označuje soukromou americkou organizaci ETS (Education Testing Service), která za zkouškou stojí. Tato organizace sídlí na Princetonské univerzitě a nabízí standardizované jazykové testy, jejichž hodnota je mezinárodně uznávaná. ETS TOEFL je název jednoho z testů, který tato organizace vyvinula, a to Test of English as a Foreign Language. Tato akademická zkouška byla vytvořena v roce 1964 a britské, americké a kanadské univerzity ji pravidelně vyžadují od zahraničních uchazečů.

Od svého vzniku je test ETS TOEFL nabízen v různých formátech, včetně papírové a počítačové verze. Od roku 2005 je novou verzí, která je kandidátům nabízena v rámci oficiálního testu, internetová verze TOEFL iBT, která se skládá ze čtyř částí a obsahuje 120 bodů. Odhaduje se, že test již podstoupilo více než 30 milionů lidí na celém světě.

Testy jazykového hodnocení

Testy z anglického jazyka, které vypracovala společnost Education Testing Service, mají vynikající pověst nejen ve Spojených státech, ale i po celém světě. Test TOEFL slouží k prokázání znalosti anglického jazyka v akademickém prostředí. Nejčastěji ho absolvují studenti, kteří chtějí studovat v zahraničí. Jsme testovací centrum TOEFL.

Příprava na zkoušku TOEFL a její složení

Test TOEFL je hodnocen 120 body, přičemž čtyři části (čtení, poslech, psaní, mluvení) jsou hodnoceny 30 body. Většina testu je založena na otázkách s výběrem odpovědi. Většina anglicky mluvících univerzit požaduje skóre 88 bodů ze 120 možných. Další informace o bodování zkoušky TOEFL.

Jedná se o složitý certifikát, který vyžaduje dlouhou přípravu.

V jazykové škole Wall Street English můžete absolvovat speciální kurzy, které vám pomohou složit jazykovou zkoušku. Příprava na TOEFL zahrnuje registraci k certifikaci a rozřazovací test. K dispozici jsou vám také kvalifikovaní učitelé, kteří vám zodpoví veškeré dotazy týkající se zkoušky.

Pro vstup na zahraniční univerzitu nebo pro potvrzení vaší úrovně angličtiny je rozhodně výhodou prokázat se vynikajícím výsledkem testu ETS TOEFL. Abyste měli co největší šanci získat vysoký počet bodů, neváhejte se na nás obrátit: poskytneme vám relevantní a efektivní přípravu.