1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Testy a certifikace z angličtiny
  4. Chevron Forward
  5. Cambridge certifikáty
  6. Chevron Forward
  7. Příprava na zkoušku Cambridge English

Příprava na Cambridge English: vzdělávací program

Příprava na test Cambridge English

Wall Street English Prague nabízí specifickou přípravu na cambridgeské testy. Zkoušky FCE a CAE jsou dvě nejznámější zkoušky z angličtiny na světě a vyžadují dobrou přípravu, abyste maximalizovali své šance na úspěch. Výukový program pro zkoušky FCE a CAE.

Přípravný program na zkoušky Cambridge English začíná bezplatným rozřazovacím testem pro každého studenta. Tento test určí vaši úroveň angličtiny a na jeho základě se určí počet lekcí, které budete muset absolvovat pro optimální přípravu, a to buď formou soukromých lekcí, nebo ve skupině. Všechny registrační formality pro zkoušky FCE nebo CAE jsou rovněž vyřízeny.

Příprava na test Cambridge English ve skupině

Pro ideální přípravu je naplánován 12týdenní program intenzivního opakování, který zajistí, že zkoušky Cambridge English budou složeny za co nejlepších podmínek. Každý týden budou probíhat dvě vyučovací hodiny ve třídách po 4 až 10 studentech. V malých skupinách budete moci sledovat výuku vedenou kvalifikovanými učiteli. Metoda Wall Street English je zárukou úspěchu a umožní vám plně se připravit na písemné i ústní zkoušky. Veškeré studijní materiály vám budou poskytnuty k optimálnímu studiu.

Příprava na test Cambridge English s lektorem

Ne vždy je možné přijít do školy Wall Street English ve stanovený čas a sledovat přípravu. V takovém případě je vhodné obrátit se na soukromou výuku. Toto řešení je velmi zajímavé, protože můžete začít s přípravou kdykoli během roku a sami si zvolit dny a časy, kdy budete lekce sledovat. Tato možnost nabízí 45minutové individuální lekce s kvalifikovaným učitelem. Počet sezení potřebných k přípravě bude stanoven předem na základě výsledků vstupního rozřazovacího testu. Tyto kurzy angličtiny vám umožní zkontrolovat všechny aspekty vašeho jazykového vzdělávání s možností plně individuální výuky šité na míru. WSE vám také umožňuje využívat společenské aktivity a workshopy bez dalších nákladů.

Úrovně testu Cambridge English

Cambridgeské zkoušky zahrnují 5 různých zkoušek, od nejjednodušších (úroveň A2) po nejnáročnější (úroveň C2). Wall Street English nabízí zejména přípravu na úroveň B2 (First Certificate of English) a C1 (Certificate of Advanced English). FCE je bezpochyby nejznámější z cambridgeských testů. Dokládá vyšší střední úroveň angličtiny, která odpovídá obecné znalosti jazyka.

Složitější CAE prokazuje lepší porozumění dlouhým a náročným textům v angličtině. Tato úroveň ukazuje, že dokážete komunikovat v angličtině na složitější témata. U obou zkoušek je třeba složit několik testů zaměřených na čtení anglických textů, psaní, poslech a mluvení v angličtině.

Úspěšné složení cambridgeských zkoušek z angličtiny vám umožní ucházet se o práci v zahraničí nebo nastoupit na univerzitu v anglicky mluvící zemi. Pro dosažení vysokého skóre se doporučuje příprava na test. Neváhejte nás kontaktovat a absolvujte některý z nabízených školicích programů.