1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Profesionální koučování

Profesionální koučování

Řešení pro profesionály, kteří vědí, že si potřebují zdokonalit angličtinu, ale nemají čas ani motivaci řídit se standardními školními osnovami a rozvrhem.

Tato metoda je nejoblíbenější mezi profesionály a vedoucími pracovníky a je zcela přizpůsobena jejich rozpočtu, časovým možnostem a jejich cílům.

Jak to funguje :

  • Jazykový odborník vám pomůže definovat počet osobních koučovacích sezení, která potřebujete k dosažení svého cíle.
  • Vy sami definujete svoji dostupnost a my vaši lekci rezervujeme u vašeho osobního trenéra.
  • Na naší digitální studijní platformě se připravujete na své lekce podle svého rozvrhu (může to být jen hodina týdně).
  • Během 60minutového sezení váš trenér sjednotí to, co jste připravili, provede vás tím, co jste doma nestihli, a věnuje čas přezkoumání konkrétních požadavků, které máte (například slovní zásoba, kterou potřebujete pro své pracoviště).
  • Máte přístup ke všem našim online zdrojům (jako jsou cvičení, videa, tipy atd.), jakož i k workshopům a aktivitám ve společenských klubů (které jsou volitelné, ale umožňují navazování kontaktů, zatímco se učíte).

Naše metoda „převráceného smíšeného učení“ vám pomůže zvládnout angličtinu rychleji než kdy dříve, ale také vyžaduje určitou dobu přípravy, kterou mnozí odborníci nutně nemají.

Profesionální koučovací řešení nabízí perfektně vyváženou kombinaci individuálního koučování a dynamického studia s využitím našich renomovaných interaktivních nástrojů.