1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Online jazykové kurzy: 5 výhod

Online jazykové kurzy: 5 výhod

Wall Street English, poskytovatel výuky angličtiny číslo 1 na světě, nabízí vhodná řešení pro učení angličtiny na dálku. Aniž byste museli opustit svůj domov, můžete postupovat krok za krokem a těžit ze všech odborných znalostí našich certifikovaných učitelů a mnoha online zdrojů, které máte k dispozici.

Distanční vzdělávání: Praktické a flexibilní řešení

Online výuka angličtiny je především velmi praktickou volbou pro studium za všech podmínek. Není třeba cestovat do školy WSE: z domova nebo na cestách budete moci absolvovat mnoho na míru ušitých lekcí. Za tímto účelem je nabízené online učení dostupné prostřednictvím „digitální učebny“, ale také prostřednictvím jiných platforem, jako jsou Skype nebo Zoom. Online cvičení lze provádět v rámci různých virtuálních aktivit. Hodiny se vždy odehrávají s našimi certifikovanými lektory, kteří jsou zároveň rodilí mluvčí.

Mnoho online zdrojů je k dispozici kdykoliv

Jazykové školy Wall Street English se neomezují pouze na fyzické školy. Velká část aktivit se zaměřuje na učení angličtiny na dálku. V tomto ohledu jsou všechny zdroje přizpůsobené domácímu studiu a jsou dostupné online. Ve vašem online rozhraní na vás čeká celý studijní program; když budete sledovat videa v angličtině, vyplňovat cvičení, otázky s výběrem odpovědí, budete dělat pokroky v gramatice i ve slovní zásobě. Kromě toho provádíte před každým distančním kurzem u svého učitele online test, který zaznamená váš pokrok a zvládnutí různých lekcí. Ideální pro studium doma, kdykoliv!

Kurzy přizpůsobené úrovni každého člověka

Další významnou výhodou distančních kurzů s WSE je, že si můžete být jisti, že se účastníte lekcí, které odpovídají vaší úrovni. Před každým kurzem je nabízen bezplatný test, který podrobně určí vaše znalosti angličtiny ve všech kategoriích jako je poslech, slovní zásoba a gramatika. Na základě tohoto hodnocení vám nabídneme online kurz šitý na míru vašim potřebám a aktuální úrovni. Budete mít na výběr z mnoha studijních kurzů, včetně intenzivních kurzů, osobních lekcí s učitelem online nebo přípravy na různé mezinárodní jazykové zkoušky.

Osvědčená metoda

Absolvování distančních kurzů s Wall Street English je přínosem především díky jedinečné metodě, jejíž účinnost je prověřena léty praxe a miliony studentů. Pro veškeré distanční vzdělávání nabízejí centra WSE vzdělávání založené na technikách učení angličtiny jako mateřskému jazyku. Základem je poslech, opakování a zvládnutí výslovnosti. Dále přichází gramatika a slovní zásoba pro postupné učení zajišťující skutečný pokrok v angličtině. Ti nejlepší učitelé jsou vám vždy k dispozici.

Při jakémkoliv online studiu následovaném lekcí angličtiny ve Wall Street si můžete být jisti, že vaše lekce budou vyučovány certifikovanými učiteli. Angličtina je jejich mateřským jazykem, ale zároveň se jedná o profesionální lektory, kteří umí angličtinu vysvětlit. Pokud absolvujete distanční kurz pro přípravu na uznávanou zkoušku jako je CAE nebo TOEFL, budou mít všichni vaši učitelé hluboké znalosti o těchto různých certifikacích. Centra WSE pečlivě dbají na složení svého pedagogického týmu, aby vám zajistily tu nejvyšší kvalitu.

Chcete začít online studium a postupovat rychle v angličtině? Nečekejte déle a kontaktujte anglické centrum Wall Street English v Praze. K dispozici máte kurzy přizpůsobené vaší aktuální úrovni a vašim cílům.