Online angličtina. Součástí každého standardního kurzu 24 hodin 7 dní v týdnu.


Účinnost metody výuky angličtiny v jazykové škole Wall Street English je dána tím, že používáme naši vlastní patentovanou metodu. Tu jsme ověřili na milionech úspěšných absolventů. vytvořili jsme ji tak, abyste pokroky v angličtině dělali mílovými kroky a mohli dosáhnout vytouženého „levelu“ nebo certifikátu z anglického jazyka rychle a snadno. Efektivita metody vychází z toho, že spojujeme online výuku s výukou v malých skupinkách (průměrně 2-3 osoby), ve kterých vás snadno rozmluvíme, protože mluvíte více času než váš lektor. Během kurzu se setkáte s celou řadou lektorů z různých zemí.

Efektivita metody vychází z toho, že spojujeme online výuku s výukou v malých skupinkách (průměrně 2-3 osoby)

Ve Wall Street English učí pouze rodilí mluvčí. Než začali učit v naší jazykové škole, získali certifikát TEFL, který je opravňuje k výuce anglického jazyka kdekoli na světě. Díky tomu, že každý z nich pochází z jiné anglicky mluvící země, získáte během studia angličtiny schopnost porozumět mnoha anglickým přízvukům. Dorozumíte se tak s daleko větším počtem lidí, než kdybyste absolvovali kurz s jedním lektorem. Kromě lekcí v malých skupinkách budete mít také individuální lekce s lektorem, ve kterých se budete věnovat rozvíjení správné výslovnosti.

24 hodin 7 dní týdnu můžete angličtinu procvičovat v online programu Wall Street English.

A 24 hodin 7 dní týdnu můžete angličtinu procvičovat v online programu Wall Street English. Naleznete v něm obrovské množství lekcí a také stovky digitálních knih, které vám pomohou rozšířit Vaši slovní zásobu a rozvíjet Vaši schopnost přemýšlení v angličtině. Celých 50 % online výuky tvoří mluvená část se 44 různými anglickými přízvuky.

Co vše můžete v online angličtině?

Můžete 24 hodin 7 dní v týdnu trénovat anglickou gramatiku a poslech online. Můžete hrát interaktivní hry, které vám zábavnou formou rozšíří slovní zásobu, aniž byste měli pocit, že se učíte. Můžete chatovat a navazovat přátelství s ostatními studenty Wall Street English po celém světě od Tokia po New York (pobočky Wall Street English jsou na více než 450 místech světa). A kdybyste měli nějaký dotaz, tak vám jej rád zodpoví náš Dr. English ve kteroukoliv hodinu.

Co získáte navíc k online výuce?

Přístup k lekcím a konverzacím o aktuálních článcích slavného Financial Times.

Vyžádejte si prezentaci angličtiny online

Zanechte nám svůj kontakt a náš jazykový poradce se vám obratem ozve.

Děkujeme. Budeme vás brzy kontaktovat.

Vyzkoušejte si naší metodu zdarma

Přijďte si zkusit, jaké je být naším studentem a při té příležitosti si otestovat originální metodu Wall Street English® zdarma!

Více informací 

Otestujte si vaše znalosti

Náš online test trvá max. 5 minut a výsledek dostanete ihned na e-mail.

Více informací 

Naši lektoři

Ve Wall Street English učí pouze rodilí mluvčí s certifikátem TEFL, který je opravňuje k výuce anglického jazyka kdekoli na světě. Díky tomu, že každý z nich pochází z jiné anglicky mluvící země, získáte během studia angličtiny schopnost porozumět mnoha anglickým přízvukům.

  • Jerry 
  • Stephen 
  • Frank 
  • Dan 
  • Michael 
  • Brooke 
  • Emma 
  • Jessie 
  • Jen 

Napište nám

Velmi rádi vám poradíme a zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Děkujeme. Budeme vás brzy kontaktovat.

Kontakt

Na Příkopě 21, 11000 Praha 1

T: 224 210 950
info@wallstreetenglish.cz

Otevírací doba

Po - Čt: 8:00 - 20:00
Pá: 8:00 - 19:00
So: 9:00 - 16:00

© Wall Street English, světová jednička ve výuce angličtiny.