1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Online angličtina

Online část metody Wall Street English

Online interakce tvoří polovinu obsahu celé výukové metody Wall Street English. Platforma, na kterou se zápisem do kurzu získáte zdarma přístup, se dá stáhnout na většinu zařízení včetně telefonů nebo tabletů a pracovat na ní můžete kdykoliv a odkudkoliv.

Díky této formě výuky mají studenti všechny materiály, poznámky z hodin ale i domácí úkoly nebo rozvrh stále při sobě a studium tak ani po skončení lekce neztrácí na intenzitě.

Kliknutím zde získáte další informace o výhodách online učení a tipy, jak je v této mimořádné situaci co nejlépe využít.


Co online část metody Wall Street English obsahuje

  • Elektronické učebnice - Včechny materiály, které k výuce potřebujete si zdarma kamkoliv stáhnete a můžete s nimi pracovat i bez internetu.

  • Interaktivní cvičení - Cvičení jsou vytvořena formou krátkých seriálových videospotů s doplňujícím kvízem, který prověří vaši schopnost porozumět kontextu v cizím jazyce. Opakováním různých frází si potom procvičujete poslech i řeč. Videa jsou natočena v různých situacích s různými přízvuky a tak pro vás po dokončení kurzu bude mnohem snadnější porozumět angličtině i nerodilých mluvčích.

  • Komunikační platforma - Wall Street English má vlastní sociální stránku podobnou facebooku, kde můžete navazovat kontakty s ostatními studenty a svými lektory, vyměňovat si zkušenosti nebo požádat o pomoc.

  • Dashboard - Dashboard je nástroj, který vám během studia usnadní spoustu práce. Je to něco jako váš osobní diář, rozcestník a domovská stránka Wall Street English zároveň. Z Dashboardu si stáhnete učebnice, přeřídíte tam svůj rozvrh a můžete na něm sledovat i svoje studijní pokroky nebo domácí přípravu od svého lektora.