Obchodní angličtina Navyšte váš pracovní potenciál.


Potřebujete proniknout do obchodní angličtiny? Chcete studovat obchodní angličtinu online 24hodin denně 7 dní v týdnu a naučit se všechny důležité fráze a slovíčka? Nebo chcete kurzy obchodní angličtiny pro vaše zaměstnance?

Ve Wall Street English nabízíme komplexní výukovou metodu, která kombinuje více druhů studia tak, abyste obchodní angličtinu zvládli efektivně a rychle. Studijní plán vytvoříme na míru pro vás nebo vaše zaměstnance podle konkrétní úrovně angličtiny, pracovní pozice a specializace. Lekce mohou podle vašeho přání probíhat v naší jazykové škole v centru Prahy nebo ve vaší kanceláři či firmě.

Studium probíhá kombinací několika metod, aby byla výuka co nejúčinnější.

Studium probíhá kombinací několika metod, aby byla výuka co nejúčinnější.

Abyste studovali anglicky efektivně a dělali rychle pokroky, probíhá výuka ve Wall Street English kombinací několika metod – studujete v malých skupinkách (průměrně 2-3 osoby), dále sami s lektorem (pro Vaši skvělou výslovnost), a pak kdekoli a kdykoli v našem speciálním online programu, do kterého máte přístup 24hodin sedm dní v týdnu. Dále máte přístup ke stovkám knih v digitální podobě, které vám pomůžou rozšířit Vaši slovní zásobu. V online programu se také můžete spojit se studenty Wall Street English z jiných zemí, chatovat s nimi a vzájemně se podporovat. Propojit se můžete se studenty, kteří se zajímají o obchod a Business English je jejich prioritou. Co takhle uzavírat díky kurzům ve Wall Street English nové obchody a partnerství?

Neplatíte za jednotlivé lekce, ale za úspěšný výsledek.

Sestavíme vám studijní plán na míru

Na základě 44 leté praxe s výukou angličtiny garantujeme, že dosáhnete cíle, který jste si na začátku studia obchodní angličtiny vytyčili. Neplatíte za jednotlivé lekce, ale za úspěšný výsledek. Naši lektoři vás naučí slovní zásobu na marketing, prodej, finance, lidské zdroje i účetnictví. Pomohou vám nebo Vašim zaměstnancům překonat konverzační překážky a zdokonalí vyjednávací schopnosti na důležité pracovní schůzky.

Vyžádejte si prezentaci obchodní angličtiny

Zanechte nám svůj kontakt a náš jazykový poradce se vám obratem ozve.

Děkujeme. Budeme vás brzy kontaktovat.

Vyzkoušejte si naší metodu zdarma

Přijďte si zkusit, jaké je být naším studentem a při té příležitosti si otestovat originální metodu Wall Street English® zdarma!

Více informací 

Otestujte si vaše znalosti

Náš online test trvá max. 5 minut a výsledek dostanete ihned na e-mail.

Více informací 

Naši lektoři

Ve Wall Street English učí pouze rodilí mluvčí s certifikátem TEFL, který je opravňuje k výuce anglického jazyka kdekoli na světě. Díky tomu, že každý z nich pochází z jiné anglicky mluvící země, získáte během studia angličtiny schopnost porozumět mnoha anglickým přízvukům.

  • Jerry 
  • Stephen 
  • Frank 
  • Dan 
  • Michael 
  • Brooke 
  • Emma 
  • Jessie 
  • Jen 

Napište nám

Velmi rádi vám poradíme a zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Děkujeme. Budeme vás brzy kontaktovat.

Kontakt

Na Příkopě 21, 11000 Praha 1

T: 224 210 950
info@wallstreetenglish.cz

Otevírací doba

Po - Čt: 8:00 - 20:00
Pá: 8:00 - 19:00
So: 9:00 - 16:00

© Wall Street English, světová jednička ve výuce angličtiny.