Kurzy angličtiny pro firmy pro specialisty ze všech oborů.


Učíme vlastní patentovanou metodou

Propojujeme živou výuku s online výukou, aby se váš tým mohl učit anglicky efektivně 24h 7 dní v týdnu. Rozmluvíme vás v malých skupinkách. Náplň lekcí připravíme na míru podle vašeho oboru. S lektory z celého světa budete rozumět mnoha přízvukům. Naučíme vás bohatou slovní zásobu, správnou výslovnost, sebevědomé vystupování i vyjednávání při anglických jednáních.

Propojujeme živou výuku s online výukou, aby se váš tým mohl učit anglicky efektivně 24h 7 dní v týdnu.

Garantujeme návratnost vaší investice

Sestavíme učební plán podle Vašich přání a cílů. Dostanete naši plnou podporu. Měříme pokroky, docházku a výsledky. Garantujeme vám, že vytyčeného cíle s námi dosáhnete.

Měříme pokroky, docházku a výsledky

Návratnost vaší investice a motivování Vašich zaměstnanců jsou naší prioritou. Každý měsíc tak od nás obdržíte zprávu s detailními studijními záznamy Vašich zaměstnanců. Díky našemu speciálnímu online programu Wall Street English Student Data System (SSDS) můžete sledovat výsledky všech Vašich zaměstnanců, jejich docházku i plnění jejich stanovených cílů v angličtině.

Cena

Místo jednotlivých lekcí pro Vaši firmu si kupujete výsledek. Sestavíme s vámi učební plán na míru podle vašich potřeb. A zaručujeme vám, že jej dosáhnete. Při nepochopení látky vám darujeme lekci zdarma.

Výhody

  • Čas lekcí si určujete vy.
  • vybíráte si místo lekcí. Přijedeme za vámi, nebo můžete studovat u nás.
  • Šetříme váš čas i peníze.
  • Měříme pokroky, docházku a výsledky.

Mezi naše nejvýznamnější klienty patří – Unicredit Bank, Arakis & Belleville, Instalace Praha, M.I.P. Advertising, Weidmüler, Swietelsky…

Kontakt

Na Příkopě 21, 11000 Praha 1

T: 224 210 950
info@wallstreetenglish.cz

Otevírací doba

Po - Čt: 8:00 - 20:00
Pá: 8:00 - 19:00
So: 9:00 - 16:00

© Wall Street English, světová jednička ve výuce angličtiny.