Doučování a kurzy angličtiny pro děti

Ve Wall Street English se specializujeme i na výuku a doučování dětí, které angličtina nebaví a nebo jim prostě jen tak nějak nejde.

Angličtina je bezesporu jedním z nejdůležitějších předmětů a čím pevnější základ svému dítěti nyní poskytnete, tím lépe se mu bude studovat a ovládat v pozdějších letech.

Již na základních školách je vyvíjen veliký tlak, co se znalosti jazyků týče a je normální, že se vaše dítě ocitne v situaci, kdy školní látku nezvládá a vytvoří si kvůli tomu k angličtině odpor.
Ve Wall Street English se v první řadě snažíme děti namotivovat a vzbudit u nich zájem, až tehdy se totiž mohou začít skutečně zlepšovat.

Děti jsou mnohem učenlivější než dospělí, garantujeme vám, že výsledky budou znát už od prvních lekcí.

Snažíme se, aby se vaše děti do Wall Street English těšily a nebraly naše kurzy jako další učení navíc.

Příměstské tábory 2018

Junior – kurz je určen juniorům ve věku 14 – 19 let. V rámci výuky pracujeme s řadou knih “Choices”, která je určena intenzivním kurzům angličtiny pro děti a juniory, témata jsou vybraná tak, aby byla blízká různým věkovým kategoriím. V rácmi výuky se zaměřujeme na všechny aspekty anglického jazyka (gramatika, poslech, psaní i konverzace). Zkušení lektoři jsou pouze rodilí mluvčí.

Děti – kurz je určen dětem ve věku 6 – 10 let a 11-15 let. Metoda výuky je zvolena tak, aby byla zábavná, interaktivní a zaměřena na konverzaci. První část dne je více akademická, pracujeme s řadou knih “Choices” a “Storyfun”, zatímco v druhé části dne se zaměřujeme na workshopy, práci v týmu a konverzaci. Lektoři jsou rodilí mluvčí.

Všechny kurzy jsou koncipovány v rozsahu 30 hodin výuky za týden, v časech 9:00-15:00, pauza na oběd je 30 minut, opět ve společnosti rodilého mluvčího, takže i během oběda se konverzuje.

Cena kurzu: Kurzovné zahrnuje 30 hodin výuky angličtiny, studijní materiály, obědy a svačiny, a činí 8 500 Kč.

S čím vašim dětem dokážeme pomoci:

 • S Doučením látky, kterou jim ve škole dostatečne nevysvětlili
 • S přípravou na příjímací zkoušky jazykových nebo zahraničních škol
 • S výukou nad rámec jejich školní osnovy
 • S nedostatkem motivace a nechutí ke studiu angličtiny
 • S přípravou na mezinárodní zkoušky PET, KET a FCE

Naši lektoři

Ve Wall Street English učí pouze rodilí mluvčí s certifikátem TEFL, který je opravňuje k výuce anglického jazyka kdekoli na světě. Díky tomu, že každý z nich pochází z jiné anglicky mluvící země, získáte během studia angličtiny schopnost porozumět mnoha anglickým přízvukům.

 • Jerry 
 • Stephen 
 • Frank 
 • Dan 
 • Michael 
 • Brooke 
 • Emma 
 • Jessie 
 • Jen 

Kontaktujte nás

“Já nebo jeden z mých kolegů si s vámi rádi popovídáme o výsledku vašeho testu, naší unikatní výukové metodě či vašem studijním plánu. Neobávejte se, je to zcela nezávazné.”

Jana Blažková, jazykový konzultant
+420
Respektujeme Vaše soukromí. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

"Ve Wall Street English studuji angličtinu jeden rok. Jde o mimořádně kvalitní studia. Oceňuji zejména systém výuky, flexibilitu plánování hodin, rodilé mluvčí a velmi příjemné asistentky, které vždy pomohou s plánováním hodin. Systém výuky je unikátní, který nenajdete na jiných školách."

Marta Zusková, RE valuation

Děkujeme. Budeme vás brzy kontaktovat.

Kontakt

Na Příkopě 21, 11000 Praha 1

T: 224 210 950
info@wallstreetenglish.cz

Otevírací doba

Po - Čt: 8:00 - 20:00
Pá: 8:00 - 19:00
So: 9:00 - 14:00

© Wall Street English, světová jednička ve výuce angličtiny.