Cambridge certifikáty

Cambridge English je poskytovatel mezinárodně uznávaných a certifikovaných zkoušek z angličtiny.
Certifikáty z těchto zkoušek vám poslouží jako důkaz vašich znalostí uznaný tísícovkami organizací po celém světě. Do série Cambridge certifikátů patří zkoušky: FCE, CAE, KET, PET, CPE, BEC, ICFE a ILEC. Na všechny tyto zkoušky vás dokážeme ve Wall Street English během našich kurzů individuálně připravit.

FCE

Zkouška cambridge english: first je nejrozšířenější ze všech, dokazuje, že jste bez problému schopni žít a komunikovat v anglicky mluvících zemích. Je uznávaná v akademickém prostředí i na trhu práce.

CAE

Certificate in Advanced English je certifkát, který dokazuje plnohodnotnou znalost pokročilé angličtiny. Jeho absolventi jsou bez problému schopni studovat odborné předměty v angličtině.

KET

Key English Test for schools je cambridžská zkouška zaměřená na děti ve školním věku. Jde o základní zkoušku úrovně A2 a slouží jako krok k vyššímu stupni certifikace.

PET

Cambridge english: preliminary je stejně jako KET, test zaměřen na děti ve školním věku. S rozdílem, že jde o stupeň obtížnější test než je zkouška KET.

CPE

Certificate of Proficiency in English je nejtěžším testem, který můžete ze série cambridge certifikátů podstoupit. Prokazuje výbornou angličtinu ve všech kontextech na úrovni rodilého mluvčího.

BEC

Business English Certificates jsou certifikáty z obchodní angličtiny. Patří do nich 3 zkoušky, které se od sebe liší v náročnosti jazykové úrovně. BEC – Preliminary je první a nejsnažší zkouška s jazykovou náročností B1. BEC – Vantage odpovídá jazykové úrovni B2 a BEC – Higher odpovídá úrovni C1 a více.

ICFE

International Certificate in Financial English je zkouška testující vaše znalosti ze světa finanční angličtiny. Do sylabusu tohoto testu patří účetnictví, finance a obchod a náročnost této zkoušky je na pomezí úrovní B2 a C1.

ILEC

International Legal English Certificate je zkouška z právnické angličtiny. Zkouška je vysoce odborná a dokazuje vaší schopnost komunikovat se soudy i klienty a porozumět právním spisům v angličtině. Certificát z ILEC je uznávan mnohými mezinárodními právními asociacemi.


Naši lektoři

Ve Wall Street English učí pouze rodilí mluvčí s certifikátem TEFL, který je opravňuje k výuce anglického jazyka kdekoli na světě. Díky tomu, že každý z nich pochází z jiné anglicky mluvící země, získáte během studia angličtiny schopnost porozumět mnoha anglickým přízvukům.

  • Jerry 
  • Stephen 
  • Frank 
  • Dan 
  • Michael 
  • Brooke 
  • Emma 
  • Jessie 
  • Jen 

Kontaktujte nás

“Já nebo jeden z mých kolegů si s vámi rádi popovídáme o výsledku vašeho testu, naší unikatní výukové metodě či vašem studijním plánu. Neobávejte se, je to zcela nezávazné.”

Jana Blažková, jazykový konzultant
+420
Respektujeme Vaše soukromí. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

"Ve Wall Street English studuji angličtinu jeden rok. Jde o mimořádně kvalitní studia. Oceňuji zejména systém výuky, flexibilitu plánování hodin, rodilé mluvčí a velmi příjemné asistentky, které vždy pomohou s plánováním hodin. Systém výuky je unikátní, který nenajdete na jiných školách."

Marta Zusková, RE valuation

Děkujeme. Budeme vás brzy kontaktovat.

Kontakt

Na Příkopě 21, 11000 Praha 1

T: 224 210 950
info@wallstreetenglish.cz

Otevírací doba

Po - Čt: 8:00 - 20:00
Pá: 8:00 - 19:00
So: 9:00 - 14:00

© Wall Street English, světová jednička ve výuce angličtiny.