blog

Jak se učit anglicky doma: naše doporučení

V rámci karanténních omezení, kdy člověk tráví více času doma, má ideální příležitost učit se cizímu jazyku online. Může tak učinit prostřednictvím různých volně přístupných online aplikací anebo využít našeho unikátního systému online výuky, podpořeného léty prověřenou metodikou s Wall Street English.

5 x PROČ studovat jazyk online

Metoda Wall Street English si dlouhodobě udržuje mezinárodní prvenství v oblasti výuky angličtiny „na dálku“. Aniž byste se museli vzdálit ze svého domova, můžete využít podpory certifikovaných lektorů a nejmodernějších zdrojů online výuky.

Sledování seriálů

Slovní zásoba je prostě klíčová. Ale co s tím?

Jak se učit anglická slovíčka

Znáte ten pocit, když si pustíte oblíbený seriál v originále a místo českých titulek si k němu ambiciózně stáhnete titulky anglické, a to jen abyste zjistili, že z daného dílu nic nemáte?

Jak napsat životopis v angličtině

Každý, kdo se rozhoduje hledat práci v zahraničí, zná obavy z nového začátku. Pokud navíc nejste zrovna rodilý mluvčí, představa pracovního pohovoru v cizím jazyce vás budí ze spaní.

Tahání kartiček

Pro koho není sešit na slovíčka dost cool, ten může zkusit kartičky.

14 anglických zkratek, které byste určitě měli znát

Na internetu, sociálních sítích, ve zprávách a dokonce i v ústní komunikaci, získávají anglické zkratky v našem každodenním životě stále významnější místo. Zde je 14 nejznámějších z nich. Znáte je?