Kurzy angličtiny S garantovaným úspěchem


O našich kurzech angličtiny

Wall Street English vznikla v roce 1972, aby naučila lidi anglicky rychle a hravě. Od té doby máme pobočky na více než 450 místech světa a miliony úspěšných absolventů. Ti mohou díky znalostem angličtiny cestovat, studovat, poznávat nové přátele a plnit si své sny. Máme z toho radost a bereme jako naši zodpovědnost neusínat na vavřínech a dělat dál to nejlepší pro to, abyste se naučili skvěle anglicky rychle. Ať už chcete chodit na kurzy Business English, rozmluvit se, udělat si pořádek v anglické gramatice, nebo poslat na kurz vaše děti, garantujeme vám, že vás anglicky naučíme v krátkém čase, zábavně a s měřitelnými výsledky.

Máme pobočky na více než 450 místech světa a miliony úspěšných absolventů.
Kurzy angličtiny výuková místnost
Kurzy angličtiny lektor James

V čem jsou naše kurzy angličtiny jiné?

Víme, že nejlépe se učíme nové věci v přátelské neformální atmosféře, ve které se všichni cítíme dobře. Proto děláme vše pro to, aby se vám tak ve Wall Street English studovalo. Na začátku s vámi stanovíme cíl, kterého chcete dosáhnout – chcete složit certifikát (FCECAECPEBECILEC i TOEFL)? Dorozumět se na dovolené? Toužíte po pracovním povýšení? Nebo se chcete přestěhovat do ciziny? Vaše pokroky vám budeme každý týden ukazovat, abyste z nich měli radost a byli motivovaní pokračovat ve studiu dál. Vést k vašemu cíli vás budou zkušení lektoři z různých anglicky mluvících zemí. To abyste rozuměli mnoha anglickým přízvukům zároveň a nebyli omezovaní pouze jedním akcentem. Všichni naši lektoři jsou rodilí mluvčí a získali certifikát TEFL, který je opravňuje k výuce anglického jazyka po celém světě.

Chci si vyzkoušet výuku zdarma 

Naše jazyková škola se nachází v centru Prahy

Dostupnost jazykových kurzů je základním kamenem na cestě za vaším úspěchem, proto jsme vám tak blízko, jak jen můžeme – sídlíme Na Příkopech.

Více o naší jazykové škole 

Garantujeme vaše pokroky v angličtině

Zaručujeme, že pokud nesložíte certifikát z anglického jazyka (FCECAECPEBECILEC a TOEFL), připravíme vás na něj zdarma znovu.

Ve skupinkách studují průměrně 2-3 osoby a cena kurzů angličtiny je nastavená na váš konkrétní cíl.
Kurzy angličtiny lektor
Kurzy angličtiny učebna online kurzů

Šetříme váš čas i peníze

Je konec promeškaným lekcím a hodinám angličtiny ve velkých skupinkách. Čas kurzů si určujete podle sebe a lekce můžete zdarma zrušit. Ve skupinkách studují průměrně 2-3 osoby. Cena lekcí je nastavená na váš konkrétní cíl, kterého chcete v kurzech angličtiny dosáhnout (například složení certifikátu nebo dosažení úrovně A1, A2, B1, B2, C1 nebo C2). Platíte jen za to, co skutečně potřebujete, chcete a využíváte. Kupujete si úspěšné dosažení vašeho cíle místo jednotlivých lekcí.

Více o cenách jazykových kurzů 
Platíte jen za to, co skutečně potřebujete, chcete a využíváte. Kupujete si úspěšné dosažení vašeho cíle místo jednotlivých kurzů angličtiny.

Online kurzy angličtiny

Věříme v lidský a přátelský přístup a osobní setkání, ale také dobře víme, jak nesmírně mohou být nové technologie při studiu nápomocné. Proto jsme vytvořili vlastní online program, ve kterém můžete studovat 24hodin sedm dní v týdnu. Angličtina vám tak zaleze pod kůži daleko dříve, než kdybyste ji v čase mezi lekcemi naživo nevyužívali.

Více o online angličtině